دستمزد درخواستی هالند از رئال و بارسا فاش شد

ارلینگ هالند گزینه مورد علاقه رئال و یکی دو باشگاه بزرگ انگلیسی برای تابستان ۲۰۲۱ است....

به گزارش "ورزش سه"، دو سال پیش ارلینگ هالند در نروژ و برای تیم گمنام مولده بازی می کرد.

در ادامه این پدیده نروژی به سالزبورگ پیوست و اولین بازی خود در ترکیب این تیم را در ژانویه ۲۰۱۹ انجام داد. سپس شاهد حضور ارلینگ هالند در دورتموند بودیم و او در طی یک سال اخیر تقریبا در هر مسابقه موفق به ثبت میانگین یک گل شده است.

ارزش انتقال احتمالی ارینگ هالند اکنون نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو تخمین زده می شود. اما هنگامی که او از مولده جدا شد، فقط هشت میلیون برای سالزبورگ هزینه در پی داشت و دورتموند نیز فقط ۲۰ میلیون یورو برای خرید هالند پرداخت کرد.

تنها پس از دو سال درخشش در سطح اول فوتبال اروپا، او مورد توجه رئال مادرید، بارسا و باشگاهی های بزرگ انگلیسی قرار گرفته است.

تابستان ۲۰۲۲ بر اساس توافق با دورتموند، او می تواند با باشگاه های خواهانش وارد مذاکره شود ولی شاید باشگاه آلمانی راضی شود تابستان پیش رو ستاره نروژی را با قیمتی گزاف واگذار کند اما این تنها مشکل باشگاه های خواهان هالند نیست.

طبق ادعای دیلی استار، مینو رایولا مدیر برنامه های هالند، به رئال، بارسا و باشگاه های انگلیسی که قصد جذب ستاره نروژی را دارند، اعلام کرده است که دستمزد او ۱۸ میلیون یورو ناخالص در سال(۹ میلیون یورو خالص) خواهد بود یعنی ۵ میلیون یورو بیشتر از دستمزد فعلی اش در دورتموند.

مشخص نیست در شرایط اقتصادی کنونی چه باشگاهی حاضر خواهد شد چنین دستمزدی را تقبل کند.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند منچستر یونایتد چلسی منچستر سیتی لیورپول رئال مادرید بارسلونا