دستمزد دوناروما بیش از مسی و رونالدو

با بررسی و مقایسه دستمزد دوناروما با ستارگانی چون مسی و رونالدو متوجه تغییرات در عرصه مالی فوتبال در سالهای اخیر خواهیم شد ......

با بررسی و مقایسه دستمزد دوناروما با ستارگانی چون مسی و رونالدو متوجه تغییرات در عرصه مالی فوتبال در سالهای اخیر خواهیم شد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: بی شک از بحث های مهم بازار نقل و انتقالات تابستانی، آینده جان لوییجی دوناروما سنگربان جوان میلان است که با دستمزد نجومی سالانه 6 میلیون یورو از سوی روسونری مواجه شده است.

اگرچه نمی توان منکر افزایش دستمزدها در طی سالیان اخیر در دنیای فوتبال شد، اما نباید فراموش کرد که به عنوان مثال مسی در این سن و در هنگام امضای قرارداد با بارسلونا تنها 3 میلیون یورو و نصف دوناروما حقوق می گرفت.

همچنیین رونالدو در این سن حدود 2 میلیون یورو و رونی 1.8 میلیون یورو از منچستریونایتد حقوق می گرفتند. نیمار، دیگر ستاره دنیای فوتبال در این سن هنوز عضو سانتوس بود و سالانه 1.5 میلیون یورو درآمد داشت.

علیرغم پیشرفت فوتبال در زمینه اعطای دستمزد در سالهای اخیر، نباید فراموش کرد که زلاتان در 18 سالگی در مالمو تنها 1500 یورو دستمزد داشت و حالا می توان با مقایسه دستمزد این ستارگان با دونارومای 18 ساله متوجه تفاوت دنیای فوتبال طی سالهای اخیر شد

 

تگ ها


اخبار روز آث میلان فوتبال