دستمزد مربی آمریکایی احسان حدادی چقدر است؟

حدادی دو ماهی می‌شود که در آمریکا تمرینات آماده سازی‌اش را زیر نظر مک ویلکینز پیگیری می‌کند....

حدادی دو ماهی می‌شود که در آمریکا تمرینات آماده سازی‌اش را زیر نظر مک ویلکینز پیگیری می‌کند.

به گزارش مدال، اختلافات احسان حدادی و فدراسیون دوومیدانی بر سر برنامه‌ریزی برای اردو‌ها و تمرینات این پرتابگر تا جایی ادامه پیدا کرد که سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک وارد ماجرا شد تا به این ماجرا خاتمه دهد چرا که موضوع اصلی اختلافات میزان و نحوه پرداخت هزینه‌های حدادی برای آماده سازی در رویداد‌های مهم از جمله المپیک پیش رو بود.
پس از برطرف شدن این اختلافات حدادی دو ماه پیش برای برگزاری اردوی تمرینی پیش از مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا عازم سن‌دیه‌گو کالیفرنیا شد تا تمریناتش را زیر نظر مک ویلکینز دارنده دو مدال المپیک دنبال کند.
البته با توجه به قرارداد همکاری بین فدراسیون دوومیدانی چین با این مربی آمریکایی پرتابگر طلایی دیسک ایران مجبور است تا همراه با ورزشکاران چینی تمریناتش را پیگیری کند.
شنیده می‌شود مربی آمریکایی برای این که تمرینات حدادی را زیر نظر بگیرد ماهیانه ۶ هزار دلار دریافت می‌کند، با توجه به این که این مربی به جز حدادی مربیگری چندین دوومیدانی‌کار دیگر را بر عهده دارد می‌توان این طور استنباط کرد که او دستمزد بالایی را دریافت می‌کند. 
البته حدادی سال گذشته با هدایت مک توانست ضمن کسب مقام سوم دایموند لیگ برای چهارمین بار به مقام قهرمانی بازی‌های آسیایی هم دست یابد.
باید دید با توجه به حضور حدادی در اردوی آمریکا این پرتابگر دیسک ایران چه نتیجه‌ای را در مسابقات جهانی دوحه و از همه مهم‌تر المپیک توکیو کسب می‌کند.