دستمزد نجومی اوزیل؛ مسوت به شرق دور نمی‌رود

نشریه ایوینینگ نیوز انگلیس مدعی شده که مسعوت اوزیل، بازیساز آلمان تیم فوتبال آرسنال از یک تیم آسیایی پیشنهاد حقوقی یک میلیون پوند در هفته داشته اما آن را رد کرده است ......

 نشریه ایوینینگ نیوز انگلیس مدعی شده که مسعوت اوزیل، بازیساز آلمان تیم فوتبال آرسنال از یک تیم آسیایی پیشنهاد حقوقی یک میلیون پوند در هفته داشته اما آن را رد کرده است. به گزارش مدال، اوزیل در ماه فوریه سال جاری با آرسنال قراردادی جدید بست که به موجب آن در هر هفته 350 هزار پوند حقوق می‌گیرد و اکنون پردرآمدترین بازیکن تاریخ باشگاه محسوب می‌شود. با این حال او می‌توانست بیش از دو برابر این رقم حقوق دریافت کند، اگر حاضر می‌شد که برای مشتری آسیایی‌اش بازی کند.

ارکوت سوگوت، ‌مدیربرنامه‌های اوزیل در این باره به نشریه ایوینینگ استاندارد گفت: « ما از آسیا پیشنهاد‌های واقعا بزرگی داشتیم، پیشنهادهایی که بعضی از آنها واقعا جنون‌آمیز بودند. برای مسوت اما پول به هیچ عنوان مهمترین عامل نیست. پول قطعا عامل مهمی است اما مردم باید یادشان باشد که پتانسیل‌های فوتبالی تنها یک بخش از روند مذاکرات هستند. این روزها، ‌تأثیر اقتصادی یک فوتبالیست، ویژگی مهمی محسوب می‌شود.» مدیربرنامه‌های اوزیل ادامه داد: «مسوت بیشتر دنبال کننده را در میان بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس دارد و من در جریان آمار فروش پیراهن او هستم و می‌دانم که پیراهنش در آرسنال بیشترین فروش را دارد. پس همه این‌ها چیزهایی است که باید لحاظ شوند. پس جنبه بازرگانی در مورد بازیکنانی مانند اوزیل بسیار بزرگ است. او در کشورهای مختلف بازی کرده، شماره 10 تیم‌ملی آلمانی بود که قهرمان جهان شد. در سراسر دنیا بازیکنی ارزشمند و پرطرفدار است. باشگاه‌ها از قبل داشتن چنین بازیکنان می‌توانند پول درآورند.»

 

تگ ها


مسوت اوزیل آرسنال فوتبال