دستور موقت برای محرومین پرسپولیس منتفی شد

دیدار معوقه ی پرسپولیس در برابر ذوب آهن بدون حضور بازیکنان محروم پرسپولیس برگزار می شود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این بازی معوقه از هفته ی بیستم برای فردا برنامه ریزی شده است در حالی که علیرضا صالحی – رییس کمیته استیناف می گوید هنوز پرونده برای بررسی مجدد در اختیار آنها قرار نگرفته است. 

علیرضا صالحی در اینباره به خبرنگار تسنیم گفته است:هنوز هیچ پرونده‌ای در مورد دربی و دیدار سپاهان - پرسپولیس به دست ما نرسیده است. هر زمانی این پرونده به ما ارجاع شد، در مورد اتفاقات این بازی‌ها و موارد دیگر تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

وی هم چنین در خصوص درخواست باشگاه پرسپولیس در خصوص دستور موقت برای پرونده تا زمان رسیدگی به آن از سوی کمیته ی استیناف گفت: ابتدا باید پرونده و لایحه به دست ما برسد و آن را مطالعه کنیم و سپس در این مورد حرف بزنیم. تا زمانی که چیزی به دست ما نرسیده نمی‌توانیم اظهار نظری در این مورد داشته باشیم.

با توجه به توضیحات رییس کمیته استیناف پرسپولیس بدون بازیکنانی که از سوی کمیته انضباطی محروم شده اند یعنی فرشاد فرجی و سید جلال حسینی باید بازی معوقه در برابر ذوب آهن را در استادیوم فولاد شهر برگزار کند. چنانچه با درخواست باشگاه پرسپولیس از سوی کمیته استیناف موافقت می شد این دو بازیکن تا زمان صدور رای نهایی می توانستند در ترکیب تیم به میدان بروند که این موضوع منتفی شده است. سید جلال حسینی یک بازی و فرشاد فرجی دو جلسه از همراهی تیم پرسپولیس محروم هستند.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال