دستگیری بازیکن الجزایری به دلیل جرم خلاف عفت

بازیکن الجزایری ملی پوش باشگاه فرانسوی آنچه به دلیل انجام اعمال خلاف عفت در ملأ عام برای دومین بار در سه ماه اخیر بازداشت شده و در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسانه‌های فرانسوی گزارش دادند که فرید الملالی بازیکن الجزایری باشگاه آنچه در این کشور که در لیگ ۱ حضور دارد برای دومین بار در سه ماه اخیر به دلیل انجام اعمال خلاف عفت در ملأ عام از سوی پلیس بازداشت شده و در حال حاضر همچنان در بازداشت به سر می‌برد.

ملالی که بازیکن تیم ملی الجزایر هم هست در ماه مه هم به دلیل مشابهی بازداشت شده و ضمن پذیرش خطای خود بابت انجام چنین اعمالی عذرخواهی کرده بود. ولی او حالا در کمتر از سه ماه برای دومین بار به دلیل مشابهی بازداشت شده است.

وکیل ملالی به اشاره به بازداشت موکلش توسط پلیس اعلام کرد او بار دیگر از همه کسانی که احتمالاً از رفتار او آزرده شده‌اند صمیمانه عذرخواهی  می‌کند.

نایب رئیس باشگاه فرانسوی آنچه هم در واکنش به سوال‌های خبرنگاران درباره این ماجرا گفت نمی‌خواهد درباره این ماجرا فعلاً صحبت کند. او گفت باشگاه در مورد قبلی موضع خود را نشان داده و افکار عمومی باید به عذرخواهی این بازیکن هم توجه داشته باشند.

بیشتر بخوانید:
بارسا ۱ اسپانیول 0؛ پیروزی میلی‌متری آبی‌واناری‌ها در دربی کاتالونیا
کلوپ: نمی دانم فصل قبل چگونه ۹۷ امتیاز کسب کردیم
گواردیولا: هرگز بازیکنی شبیه به داوید سیلوا ندیده ام 

تگ ها


آنژه لیگ فرانسه فوتبال جهان فرید الملالی آنژه لوشامپیونه فرانسه فوتبال