دستیار خارجی وحید شمسایی مشخص شد

وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال در کادر فنی این تیم از یک مربی خارجی استفاده خواهد کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتخاب وحید شمسایی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال یکی از دغدغه هایی که او داشت و در صحبت با عزیزی خادم آن را مطرح کرد بکارگیری از یک مربی خارجی در کادر فنی تیم بود و بعد از قبول این موضوع از سوی عزیزی خادم و دیگر اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال وحید شمسایی دستیار خارجی خود را معرفی کرد. 

وحید شمسایی در این باره می گوید: من آدم صریح و رکی هستم و سعی کردم همیشه راستگو باشم و از کسی هم ترسی ندارم. حقیقتا تا به امروز جلسات مختلفی با عزیزی خادم ریاست فدراسیون فوتبال داشتم. در آن مقطع به ما اعلام شد که بگذارید تکلیف بازی‌های تیم ملی فوتبال در  مقدماتی جام جهانی مشخص شود و بعد از آن جلسه‌ای برگزار کنیم. در همین مدت در جلساتی که با عزیزی خادم داشتم در مورد دستیار خارجی هم صحبت شد و خوشحالم از این که وی اگر حرفی را می‌‌زند  به آن عمل می‌کند. در نهایت با حضور مربی خارجی موافقت خود را اعلام کرد. بعد از موافقت وی در آن مقطع با چند مربی مذاکره کردیم که در نهایت با میکوئل اسپانیایی به توافقاتی رسیدیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که مربی اسپانیایی چه زمانی کار خود را با تیم ملی فوتسال ایران شروع خواهد کرد؟  گفت: به دلیل  اینکه تغییراتی در مسابقات از سوی AFC  به وجود آمده مقرر شد که ما هم تغییراتی در مورد نحوه  حضور و همکاری دستیار خارجی داشته باشیم. قرار شد که سفال منش با این مربی صحبت‌‌های نهایی را در مود این تغییرات داشته باشد که در صورت موافقت وی قرارداد آن هم از سوی فدراسیون نهایی شود.

گفتنی است سفال منش دستیار ایرانی وحید شمسایی در تیم ملی فوتسال به شمار می رود. او ساکن کانادا بود که با درخواست وحید شمسایی به ایران آمد تا در تمرینات تیم ملی فوتسال حاضر شود. این تیم باید در ماه های پیش رو در بازی های مقدماتی جام ملت ها حاضر شود.

تگ ها


فوتسال تیم ملی فوتسال وحید شمسایی