دستیار شفر عصبانی است /تلاش استقلال برای بازگرداندن ساناک

مسئولان باشگاه استقلال در تدارک فراهم کردن شرایط برای حضور مربی اهل چک این تیم در تهران هستند ......

مسئولان باشگاه استقلال در تدارک فراهم کردن شرایط برای حضور مربی اهل چک این تیم در تهران هستند.

به گزارش سایت مدال، جیری ساناک مربی اهل چک تیم فوتبال استقلال به دلیل بیماری مادرش از مسئولان این باشگاه مرخصی گرفت و راهی کشورش شد

ساناک هنگامی که برای شرکت در تمرینات استقلال به تهران آمده بود به دلیل مشکلاتی که برای ویزای کار وی و همچنین بحث مالیاتی او ایجاد شده بود در فرودگاه امام معطلی‌هایی داشت که موجبات دلخوری این مربی را فراهم کرد.

حالا این مربی در کشورش به سر می‌برد و پیگیر بیماری مادرش است اما مسئولان استقلال در تدارک هستند تا با حل مشکل مالیاتی و ارسال مدارک آن به ساناک دلخوری او را برطرف کرده و از وی بخواهند در تمرینات تیم استقلال شرکت کند.

ساناک در واکنش به خواسته شفر و بعضی از مسئولان باشگاه برای بازگشت او به تهران، ماجرا‌های چند ماه قبل را مورد توجه قرار داده و گفته است: وقتی مسابقات تمام شد، می‌خواستم سریع تهران را ترک کنم و به کشورم بازگردم، چون مادرم به شدت بیمار بود و من باید کنارش قرار می‌گرفتم، ولی پاسپورتم به دلیل مشکلات مالیاتی ضبط شده بود. یک روز برای این که بتوانم گذرنامه‌ام را دریافت کنم، ۷ ساعت معطل شده و حتی خون‌دماغ شدم، ولی در نهایت کارم راه نیفتاد و مجبور شدم فردای آن روز پرواز کنم.
ساناک در عین حال مدعی شده اگر قرار به همکاری مجدد او با شفر شود، جدا از بحث مالی باید تضمین‌های لازم را هم دریافت کند که هنگام حضور در تهران حقوقش را به‌موقع می‌گیرد و پاسپورتش دوباره ضبط نخواهد شد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال