دستیار کی‌روش، حسینی و صالح گزینه های سرمربیگری ذوب‌آهن

به گزارشمدال و به نقل از خبرگزاری فارس، هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن چهارشنبه شب نیز جلسه ای برای انتخاب سرمربی فصل آینده برگزار کرد که در این جلسه نیز سرمربی این فصل ذوب آهن انتخاب نشد و بحث و گفت وگو بین اعضا همچنان ادامه خواهد داشت ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن چهارشنبه شب نیز جلسه ای برای انتخاب سرمربی فصل آینده برگزار کرد که در این جلسه نیز سرمربی این فصل ذوب آهن انتخاب نشد و بحث و گفت وگو بین اعضا همچنان ادامه خواهد داشت.

در حال حاضر امید نمازی دستیار سابق کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران که اکنون هدایت تیم ملی جوانان آمریکا را در جام جهانی بر عهده دارد و 2 شب پیش به یک پیروزی 6 بر صفر دست یافت، مجتبی حسینی سرمربی فصل گذشته ذوب آهن که این تیم را به مقام چهارم لیگ رساند و مجید صالح مربی اسبق ذوب آهن گزینه های هدایت تیم فوتبال این باشگاه هستند. نمازی اگرچه اکنون در جام جهانی جوانان با تیم ملی آمریکا در کره جنوبی حضور دارد اما ظاهرا از طریق اینترنت مذاکراتی برای قبول هدایت تیم فوتبال ذوب آهن انجام داده است. 

مجید صالح نیز که در 2 فصل اخیر در تیمی سرمربی نبوده اما به دلیل سابقه حضورش در ذوب آهن یکی از گزینه هاست ضمن اینکه او به عنوان نفر اول و سرمربی در تیم های لیگ برتری کارنامه درخشانی نداشته است.

هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن هفته آینده یکی از این سه گزینه را احتمالا برای سرمربیگری انتخاب خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن فوتبال