دست استراماچونی خالی تر از همیشه/ کمبود مهاجم مشکل مربی ایتالیایی

یکی از مشکلات استقلال از ابتدای فصل تا کنون مشکل کمبود مهاجم است، مساله ای که استراماچونی بارها بر آن تاکید کرده است....

یکی از مشکلات استقلال از ابتدای فصل تا کنون مشکل کمبود مهاجم است، مساله ای که استراماچونی بارها بر آن تاکید کرده است.

به گزارش خبرنگار مدال، استراماچونی از روزی که مسئولیت هدایت استقلال را برعهده گرفته است تا به امروز بارها از کمبودهای تیمش در فاز تهاجمی صحبت کرده و درخواست تقویت خط حمله اش را داشته است. او از همان هفته اول لیگ تاکید کرده است که تیمش به یک فوروارد کلاسیک نیاز دارد و البته هنوز و با گذشت 5 هفته از لیگ برتر خواسته اش محقق نشده است.
حالا در آستانه بازی جام حذفی، استراماچونی در فاز تهاجمی دستش خالی تر از همیشه است. شیخ دیاباته همچنان مصدوم است و محسن کریمی رباط پاره کرده است. مرتضی تبریزی در باز های گذشته نشان داده است که به آمادگی لازم برای تبدیل شدن به یک مهاجم شش دانگ نرسیده و با روزهای اوجش در ذوب آهن فرسنگ ها فاصله دارد. 
نکته جالب توجه این است که در میان این فقدان بازیکن، شنیده می شود که سرمربی استقلال هنوز گزینه ای را نیز به مسئولین باشگاه معرفی نکرده است، البته این موضوعی است که از جانب مدیران باشگاه عنوان می شود و باید دید استرا به عنوان سرمربی استقلال و از طرفی مدیران باشگاه آیا کلا تصمیمی برای حل معضل کمبود مهاجم در استقلال دارند، یا قرار است این تیم با همین داشته هایش راه را ادامه بدهد.
این مهم در حالی اتفاق می افتد که استقلال روزی روزگاری بهترین مهاجمان لیگ را در اختیار داشت. مهاجمانی که همیشه یک پای ثابت آقای گلی در لیگ بودند...

 

بیشتر بخوانید:

استراماچونی: آمده‌ام تا استقلال را تغییر دهم/ در خط‌حمله کمبود داریم

تگ ها


باشگاه استقلال مهاجمان استقلال سرمربی استقلال استراماچونی فوتبال