دست خالی تازه واردها، فقط یک پیروزی خارج از خانه و یک بازی ناتمام

هفته دوم لیگ برتر به دلیل نیمه تمام ماندن یکی از بازیهای این هفته هنوز کامل به اتمام نرسیده و در بازیهای انجام شده در این هفته تنها یک تیم خارج از خانه پیروز شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، از هفته دوم لیگ برتر ۷ بازی برگزار شد و به دلیل شرایط نامساعد جوی دیدار تیم‌های پیکان و شهرخودرو نیمه تمام ماند. در پایان هفت بازی انجام شده در هفته دوم، گل گهر سیرجان با کسب دومین پیروزی به تنهایی در صدر جدول قرار گرفت و دو تیم تازه وارد به لیگ برتر نیز دومین شکست‌های متوالی شان را پذیرفتند تا دستشان از امتیاز خالی باشد.

در هفته دوم تنها یک تیم خارج از خانه پیروز شد که آن تیم هم گل گهر سیرجان بود که توانست با ۲ گل میزبانش مس را در رفسنجان مغلوب کرده تا در پایان هفته دوم تنها تیمی باشد که ۱۰۰ درصد امتیازات را به دست آورده است. بدیهی است تنها تیم شکست خورده در خانه هم مس رفسنجان است که در خانه مغلوب گل گهر سیرجان شد.

در این هفته ۲ داور ۳ بار در سوت خود به نشانه ضربه پنالتی دمیدند که هر ۳ پنالتی در دیدارهایی بود که یک طرف آن استقلال و پرسپولیس قرار داشتند که هر ۳ ضربه پنالتی تبدیل به گل شد تا پیروزی پرسپولیس و شکست استقلال به لطف ضربات پنالتی شکل گرفته باشد.

در بین ۱۴ تیمی که در این هفته به میدان رفتند تنها دو تیم توانستند بیشتر از یک گل به ثمر برسانند که این دو تیم گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان بودند. با اینکه در همه بازی‌های این هفته گل به ثمر رسید و هیچ دیداری با مساوی بدون گل به پایان نرسید، اما در مجموع با ۱۳ گل در ۷ بازی، روز کم گلی را پشت سر گذاشتیم.

گادوین منشا مهاجم اهل کشور نیجریه تیم گل گهر تنها بازیکن هفته بود که بیشتر از یک گل به ثمر رساند تا این مهاجم خارجی گل زن ترین بازیکن هفته شده و به لطف این ۲ گل به صدر جدول گلزنان برتر لیگ برتر صعود کند.

جنجالی‌ترین بازی هفته را هم در اهواز شاهد بودیم جایی که استقلال و فولاد برگزار کننده دیداری کاملاً جنجالی بودند و میزان این جنجال به اندازه‌ای بود که هنوز به اتمام نرسیده و تبعات آن در شکل صدور بیانیه از سوی دو باشگاه ادامه داشته باشد.

در هفته سوم داوران ۳ بار هم برای استفاده از کارت قرمز دست به جیب شدند که یکبار برای اخراج مربیان از کنار زمین و دو بار هم برای اخراج بازیکنان از میدان بود. یحیی گل محمدی تنها مربی اخراجی هفته بود و وحید محمدزاده از ذوب آهن به همراه محمد علی نژاد از آلومینیوم اراک بازیکنان اخراجی هفته بودند. اخراج وحید محمدزاده قبل از دقیقه یک یکی از سریع‌ترین اخراج‌ها در تاریخ رقابتهای لیگ برتر است.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس چگونه با کمترن گل پیروز شد/ «فرمول» یحیی دوباره تکرار شد

پرسپولیس و آلومینیوم خشن‌ترین تیم‌های لیگ برتر

 

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس تیم گل گهر سیرجان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال