دست خالی نکونام برابر پرسپولیس پر می‌شود؟

تیم فولاد بدون داشتن بازیکن تخصصی در چندین و چند پست در دو دیدار اخیر به مصاف سپاهان و مس رفسنجان رفته است....

به گزارش ورزش سه، فولاد خوزستان شب گذشته در حالی برابر مس رفسنجان شکست خورد که تا دقیقه ۹۰ پیروز مسابقه بود اما دو اشتباه باعث شد تا این تیم بازی برده را ناباورانه با باخت عوض کند.

فولاد اما در این دیدار یک تیم کامل محروم، مصدوم و کرونایی داشت که با هم آن‌ها را مرور می‌کنیم:

مدافعان:

مهران موسوی، عارف آقاسی، میلاد بدرقه، ایوب والی

هافبک‌ها:

پاتوسی، محمد آبشک، امید صیدالی، محمد زبیر نیک‌نفس، عارف غلامپور

وینگر:


ساسان انصاری، صابر حردانی

مهاجمان:

شیمبا

شاگردان جواد نکونام باید در دیدار بعدی خود به مصاف پرسپولیس بروند، نبرد بین فولاد و پرسپولیس همیشه جذاب است. فولاد در ۲۲ بازی اخیر خانگی خود شکستی را متحمل نشده و آخرین باخت آن‌ها مقابل پرسپولیس بوده است. نکونام و شاگردانش امیدوار هستند تا در این دیدار هم بتوانند موفق از زمین خارج شوند تا هم شکست برابر مس رفسنجان را فراموش کنند و هم به طلسم نباختن‌های خود ادامه دهند.

البته تیم فولاد در دو دیدار اخیر تعداد زیادی محروم و مصدوم داشته اما نکته مثبت ماجرا اینجاست که فولاد بدون محروم به مصاف پرسپولیس خواهد رفت و نکته بد ماجرا این است که تکلیف مصدومانش مشخص نیست و شاید تعداد زیادی بازهم برابر پرسپولیس غایب باشند.

فولاد و پرسپولیس روز سه شنبه و از ساعت ۲۱:۳۵ دقیقه در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم خواهند رفت و آخرین دیدار هفته بیست و ششم را برگزار خواهند کرد، پرسپولیس برای کسب پنجمین قهرمانی پیاپی باید از این ورزشگاه با امتیاز خارج شود و فولاد نیز برای بازگشت به امید برای کسب سهمیه نیاز به پیروزی دارد و البته تساوی نتیجه خوبی برای دو تیم به حساب می‌آید.

تگ ها


پرسپولیس تهران فولاد خوزستان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال