دست رد دخیا به پیشنهاد رئال مادرید

علیرغم اخبار زیادی که مبنی بر توافق دخیا با رئال مادرید شنیده شده، به نظر خود دخیا تمایلی به ترک اولدترافورد ندارد ......

علیرغم اخبار زیادی که مبنی بر توافق دخیا با رئال مادرید شنیده شده، به نظر خود دخیا تمایلی به ترک اولدترافورد ندارد.​​​​​​​

 به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، چند روز پیش نشریه مارکا خبر از توافق قطعی داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ با کهکشانی ها داد و تاکید کرد که انتقال نافرجام تابستان 2015، بالاخره و در تابستان سال جاری به واقعیت خواهد پیوست.

 در حال حاضر 3 سال از قرارداد دخیا با یونایتد باقی مانده و نشریه ESPN ادعا می کند که دلیلی ندارد دخیا علاقه ای به ترک اولدترافورد داشته باشد.

این نشریه ادعا می کند که دخیا تمایلی به ترک یونایتد ندارد و قصد دارد تا پایان قرارداد خود در انگلیس باقی بماند. در تابستان سال گذشته نیز رئال برای جذب دخیا اقدام کرد اما به علت دلخوری او از سران لوس بلانکوس، این انتقال عملی نشد.

 سران یونایتد در تابستان گذشته موفق شدند او را برای ماندن متقاعد کنند و به نظر می رسد امسال نیز تلاش آنها برای این امر اثربخش بوده است.

 دخیا که در دوران حضور فرگوسن و از اتلتیکو مادرید به منچستر نقل مکان کرد، تا به حال 198 بار با لباس یونایتدها به میدان رفته است.

 با این تفاسیر و با توجه به عدم رضایت کهکشانی ها از عملکرد کیلور ناواس، نام گزینه های دیگری مانند اوبلاک، دوناروما و کورتوا مطرح شده است و احتمالا در تابستان یکی از این سنگربانان راهی برنابئو خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال