دست رد مونیخی‌ها به سینه ونگر

با وجود شایعات متعدد در خصوص احتمال حضور آرسن ونگر روی نیمکت بایرن مونیخ، مسئولان این باشگاه همکاری با سرمربی فرانسوی را به طور کامل تکذیب کردند....

با وجود شایعات متعدد در خصوص احتمال حضور آرسن ونگر روی نیمکت بایرن مونیخ، مسئولان این باشگاه همکاری با سرمربی فرانسوی را به طور کامل تکذیب کردند.

به گزارش مدال، پس از برکناری «نیکو کواچ» از هدایت بایرن مونیخ، نام «آرسن ونگر» به عنوان یکی از جدی‌ترین گزینه‌های هدایت باواریایی‌ها در رسانه‌ها مطرح شد. سرمربی فرانسوی پس از جدایی از آرسنال بیش از یک سال است فعالیت نداشته و تنها کارشناس ورزشی است. او در این مدت چند پیشنهاد را رد کرد تا با تیمی خوب به میادین بازگردد و از مطرح شدن نام بایرن مونیخ استقبال کرده بود.

نشریه معتبر «بیلد» مدعی شد که مرد فرانسوی حتی در تماسی تلفنی با «کارل هاینتس رومنیگه» از علاقه خود به قبول این پست خبر داد اما مدیر باواریایی‌ها ضمن تشکر از او، به ونگر خبر داده که نامش در بین گزینه‌های باشگاه مونیخی قرار ندارد!

«هانسی فلیک» اکنون به صورت موقت هدایت بایرن را برعهده دارد و به احتمال فراوان تا پایان فصل سمت خود را حفظ خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

استقبال ونگر از مربیگری در بایرن مونیخ

تگ ها


آرسن ونگر بایرن مونیخ باواریایی‌ها نیکو کواچ اخراج کواچ سرمربی جدید بایرن ونگر بایرن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات کارل هاینس رومینیگه بوندسلیگا فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال