دست رد ژاوی به سینه بازیکن محبوب زیدان

ژاوی هرناندز برای تقویت خط میانی خود به جذب بازیکن جدید فکر می کند ولی این هافبک پل پوگبا نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، ملاقات دو روز پیش خوان لاپورتا رئیس بارسلونا با مینو رایولا مدیر برنامه های مشهور ایتالیایی هنوز هم سوژه داغ رسانه های کاتالونیاست.

امروز اسپورت نوشت که محور گفت و گوها تنها بر سر ارلینگ هالند نبوده بلکه در مورد سه بازیکن دیگر که مدیریت برنامه های شان برعهده رایولاست نیز صحبت شده است. ژاوی سیمونز هافبک ۱۸ ساله پی اس جی، پل پوگبا از منچستریونایتد و نصیر مزروعی مدافع راست آژاکس.

هر سه بازیکن قراردادشان در پایان فصل تمام می شود و بارسا تابستان در صورت تمایل با توجه به دوستی لاپورتا و رایولا کار دشواری برای جذب شان نخواهد داشت ولی در این بین ژاوی هرناندز سرمربی بارسا با جذب پل پوگبا مخالف است. سرمربی جدید بارسا اعتقاد دارد که پل پوگبا بازیکنی مطابق با فلسفه بارسا نیست و او هافبکی کمتر فیزیکی و بیشتر تکنیکی را می پسندد.

پوگبا که قراردادش با یونایتد را تمدید نکرده، رئال و یوونتوس را خواهان خود می بیند و با وجود اینکه در دوران رونالد کومان مورد توجه بارسا نیز قرار داشت، از فهرست آبی اناری ها کنار رفته است. پوگبا بازیکن محبوب زین الدین زیدان است و به خاطر او تابستان ۲۰۱۸ تا آستانه پیوستن به رئال هم پیش رفت ولی با مخالفت منچستریونایتد ماندنی شد.

تگ ها


زیدان ژاوی پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید بارسلونا