دست رد کونته به سینه بارسلونا و منچسترسیتی

الساندرو باستونی مدافع بااستعداد اینتر توجه دو تیم منچسترسیتی و بارسلونا را جلب کرده و هر دو باشگاه برای جذب او پیشنهاداتی ارائه داده‌اند....

به گزارش مدال، «الساندرو باستونی» مدافع 20 ساله در این فصل یکی از پدیده‌های اینتر بوده و توانسته نمایش‌های درخشانی ارائه بدهد. همین درخشش باعث علاقه‌مندی باشگاه‌های بزرگ اروپایی به باستونی شده اما نراتزوری قصد دارد مدافع جوان خود را حفظ کند.

طبق ادعای «گاتزتا دلو اسپورت»؛ منچسترسیتی حتی به اینتر پیشنهاد معاوضه باستونی با «ژائو کانسلو» را هم ارائه داده که با مخالفت نراتزوری همراه شده است. کانسلو در این فصل در اتحاد نیمکت‌نشین «کایل واکر» شده و سابقه پوشیدن پیراهن اینتر در فصل 18-2017 را دارد.

باستونی که محصول آکادمی آتالانتا است در این فصل توانسته بالاتر از «دیگو گودین» نام خود را به ترکیب اصلی اینتر برساند و تمجید «آنتونیو کونته» را برانگیزد.

جالب اینکه بارسلونا هم از مشتریان باستونی محسوب می‌شود اما طبق گزارشات نه اینتر و نه کونته کمترین علاقه‌ای به جدایی مدافع جوان خود ندارند.

بیشتر بخوانید:

اینتر به دنبال فاتح توپ طلا؛ کهکشانی‌ها زیر نظر کونته

تگ ها


آنتونیو کونته اینتر نراتزوری الساندرو باستونی بارسلونا بلوگرانا آبی‌واناری‌ها منچسترسیتی سیتیزن‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال