فریبا: دست فرهاد مجیدی خالی بود/ نساجی سختکوش است

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: علت اصلی نتایج استقلال این بوده که مجیدی هرگز همه بازیکنانش را در اختیار نداشته است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بهتاش فریبا در مورد دیدار امروز پنجشنبه هفته جاری استقلال برابر نساجی قائمشهر از هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: خوشحالم که تعداد بچه های استقلال در لیگ برتر به عنوان سرمربی زیاد شده است. این موضوع نشان می دهد که آبی پوشان تنها فوتبال بازی نکرده اند، بلکه به مربیگری هم فکر می کردند و حالا نزدیک به ۶ استقلالی هدایت تیم های مختلف را در لیگ برتر به عهده دارند.

وی در ادامه گفت: هفته گذشته استقلال بازی خوبی برای صنعت نفت انجام داد. به نتیجه آن که بُرد آبی پوشان بود کاری ندارم اما استقلال خوب فوتبال بازی کرد. نمی دانم تغییر سیستم اجباری بود یا انتخابی اما همین تغییر جواب داد و استقلال توانست در هوای گرم و شرجی آبادان به یک برد خوب دست پیدا کند. خوشبختانه استقلالی ها از نظر بدنی در شرایط خوبی بودند و مطمئنا برای دیدار برابر نساجی، ریگی هم به سایر بازیکنان اضافه خواهد شد و دستِ فرهاد برای انتخاب بازیکن باز خواهد بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد نساجی قائمشهر هم گفت: این تیم بسیار سختکوش است. از زمانی که فکری به عنوان سرمربی در این تیم شروع به کار کرده، نتایج خوبی کسب کرده و مطمئنا به دنبال ارائه یک بازی خوب برابر استقلال است تا بتواند دستِ پُر به مازندران بازگردد و همین مسئله باعث خواهد شد که بازی زیبا و هجومی را از دو تیم شاهد باشیم.

وی در مورد اینکه گفته می شود استقلال از لحاظ بدنی و تاکتیکی افت کرده، گفت: فکر می کنم یک مقدار نسبت به اوایل که فرهاد به عنوان سرمربی انتخاب شد، شرایط فرق کرده باشد. شما اگر می خواهید اندازه های یک مربی را به دست بیاورید باید ببینید داشته هایش چقدر بوده است. او نزدیک به ۱۳ بازیکنش را به دلیل ویروس کرونا از دست داده بود، از روزی که مجیدی به استقلال آمد، هرگز یک تیم کامل را در اختیار نداشت و دستِ او بسته بود. فرشید اسماعیلی، یزدانی و برخی بازیکنان دیگر همه غایب بودند اما حالا با بازگشت تعدادی از آنها شرایط بهتر شده و ما دیدیم که استقلال برابر تراکتور و نفت آبادان بازی بسیار خوبی انجام داد.

فریبا در ادامه خاطرنشان کرد: نقطه عطف بازی استقلال برابر صنعت نفت، جرأت استفاده کردن از یک بازیکن جوان به نام داجلیری بود. من به حسن زاده که چنین بازیکنانی را ساخته تبریک می گویم. همچنین به فرهاد مجیدی باید تبریک گفت که در آن شرایط سخت به این بازیکن جوان اعتماد کرد و او هم جواب اعتماد مجیدی را کاملا داد.

وی تأکید کرد: مطمئنم تغییر داجلیری فقط به این دلیل بود که وریا باید در شرایط بازی قرار می گرفت زیرا او مدتها به دلیل مبتلا به کرونا در قرنطینه بود، باید رفته رفته بازی می کرد تا آماده شود اما در مجموع خوشحالم که مجیدی از بازیکنان جوان استفاده خواهد کرد و آنها می توانند آینده استقلال را تضمین کنند.

فریبا در پایان و در پاسخ به این سئوال که آیا استقلال می تواند در جام حذفی به قهرمانی دست پیدا کند، گفت: گرفتن سهمیه و قهرمانی در جام حذفی برای استقلال دور از دسترس نیست. امیدوارم که آنها بتوانند به قهرمانی در جام حذفی دست پیدا کرده و در پایان لیگ نوزدهم هم خود را بالاتر از جایی که الان قرار دارند، در جدول برسانند.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس در انتظار موافقت سازمان لیگ با جشن قهرمانی

پیروزی زنیت مقابل روستوف با گل سردار/ آزمون آقای گل شد
محمدرضایی: اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد

تگ ها


بهتاش فریبا فرهاد مجیدی ویروس کرونا تیم فوتبال استقلال تهران فوتبال ایران استقلال استقلال تهران پیشکسوت استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال