دست‌نشان: افرادی با ساختن سایت خبری به دنبال ایجاد حواشی در تیم مس هستند

......

 

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: بازی سختی مقابل تیم کنگان بوشهر داشتیم، ابتدا بازیکنان تیم حریف را دست کم گرفتند اما با حمایت هواداران توانستیم پیروز یویم.

به گزارش مدال ، نادر دست‌نشان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بعد از برد مقابل کنگان بوشهر گفت: به هواداران تیم مس که با صبر از تیم حمایت کردند تشکر می‌کنم. بازی کردن مقابل تیم‌هایی که نسبتاً ضعیف هستند در جام حذفی سخت است. چرا که از قبل نمی‌توان نتیجه بازی را پیش‌بینی کرد. بازیکنان بازی را جدی نگرفته بودند. سخت از لحاظ روحی تیم را بالا نگه داریم. تیم حریف خوب آنالیز کردیم. ابتدای بازی سرعت بازی خوب نبود از دقیقه ۱۰ به بعد شرایط تیم بهتر شد و با حمایت خوب هواداران توانستیم نتیجه خوبی رقم بزنیم و در وقت‌‌های اضافه به ۲ گل رسیدیم.

وی در ادامه گفت: اما در نیمه دوم ۲ گل دریافت کردیم احساس می‌کنم بازیکنان تیم حریف را دست کم گرفتند نمی‌دانم گل اول تیم حریف پنالتی بود یا نه، اما زمانی که گل دوم را دریافت کردیم اشتباه کردیم و نتوانستیم توپ را دفع کنیم و گل خوردیم. بعد از اینکه گل را دریافت کردیم سریع به گل رسیدیم و نشان دادیم که می‌توانیم زمانی که تحت فشار باشیم خوب بازی کنیم و نتیجه را تغییر دهیم. سعی کردیم از این بازی به عنوان یک بازی تدارکاتی استفاده کنیم و از ۸ یا ۹ بازیکن اصلی‌مان استفاده نکردیم و نشان دادیم که باید همه بازیکنان اتحاد داشته باشند تا در نهایت دل هواداران را شاد کنیم.

دست‌نشان درباره حواشی پیش آمده قبل از بازی با تیم کنگان بوشهر صحبت‌های مطرح شده راجع‌به مربی بدنساز تیم مس نیز گفت:‌ متأسفانه برخی افراد هستند که به دنبال تخریب تیم مس هستند ما باید خودمان جلوی این افراد را بگیریم تا تیم تخریب نشود. متأسفانه برخی افراد به دنبال حواشی ایجاد کردن راجع‌به مربی بدنساز مس هستند و به دنبال زیر سؤال بردن او هستند. صحبت‌هایی مطرح کردند راجع‌به مدرک او، در صورتی که مگر می‌شود فردی دیپلم داشته باشد، در دانشگاه تدریس کند، شاگردان زیادی داشته باشد. ما به این صحبت‌ها کاری نداریم کارمان را بلدیم با تلاش و همدلی کارمان را جلو می‌بریم اما این افراد ساختن ۲ سایت خبری حواشی را منتشر می‌کنند که اصلاً برای ما هم عجیب است و به دنبال این هستند تیم دچار مشکل شود و تا امروز نتوانستند به اهداف‌شان برسند. حالا به دنبال ایجاد اختلاف بین بازیکنان هستند. اگر جدول لیگ را نگاه کنید مس ۱۰ امتیاز دارد و تیم صدرجدول از ۱۴ امتیاز برخوردار است.

وی در ادامه تأکید کرد:‌ مگر چه نتیجه‌ای گرفتیم که می‌خواهند تیم را به چالش بکشانند. زمانی که از ما شکست می‌خورند و نمی‌توانند رقابت کنند به دنبال تخریب تیم هستند. من از شما دستان تقاضا دارم کسانی که دست به قلم هستند از حق مردم کرمان دفاع کنند. کمک کنند تا این حواشی از بین برود و نگذارند این افراد از بیرون تیم مس را تخریب کنند تا به اهداف‌شان برسند. فقط زمانی که من این حواشی را شنیدم تعجب کردم. 

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان تأکید کرد: به هر حال برای بازیکنان هر تیم ممکن است مصدومیتی ایجاد شود اما اینکه بخواهند مربی بدنساز را زیر سؤال ببرند که نمی‌شود. تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس، پیکان، سایپا و خیلی از تیم‌های حاضر در لیگ بازیکن مصدوم دارند اما این دلیل نمی‌شود که بخواهند فردی را که دکترای این کار را دارد زیر سؤال ببرند. اگر مشکل این افراد با من است باید بگویم از سال ۸۰ تا به امروز توانستم نزدیک چهار تیم را به لیگ برتر برسانم. سابقه حضور در فینال جام حذفی را هم دارم و نتایج خوبی کسب کردیم تعجب می‌کنم که چرا باید این افراد با داشتن سایت‌های خبری به دنبال تخریب تیم مس باشند. ما کارمان را بلدیم، به خوبی انجام می‌دهیم، حمایت خوبی هم از سوی مدیران مس به وجود آمده است، کادر فنی یکدست داریم که همه عوامل با هم متحد هستند تا تیم مس نتیجه بگیرد. از همه مهم‌تر بازیکنان با کیفیتی داریم که برای سربلندی تیم مس می‌جنگند تا دل هواداران شاد شود حتی حمایت پرشور هواداران باعث دلگرمی ما می‌شود. ما با این پشتوانه خوب می‌جنگیم تا در پایان لیگ نتیجه‌اش مشخص شود. به هر حال ضعف‌هایی داریم ادعا نداریم که کامل هستیم هر تیمی در لیگ ضعف‌هایی دارد که باید برطرف شود باید تلاش کنیم شرایط بهتر از این شود. ولی متأسفانه همچنان افرادی هستند که به دنبال جوسازی علیه مس باشند اما توجهی به این مسائل نداریم و مسیر خودمان را می‌رویم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال