دست‌نشان: بازیکنان از ترس کرونا در تمرینات شرکت نمی‌کنند

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: بیماری کرونا یک بیماری خطرناک است و با توجه به آمار شهر رشت از نظر شیوع ویروس کرونا چندان امن محسوب نمی‌شود بنابراین درخواست من لغو دیدارهای سپیدرود است....

به گزارش مدال، نادر دست‌نشان سرمربی تیم سپیدرود رشت در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: در بازگشت کاروان تیم از بابل سه بازیکن ما دچار سرماخوردگی شدند و تعدادی از بازیکنان سپیدرود رشت به دلیل ترس از بیماری کرونا در تمرینات شرکت نمی‌کنند. تمرین امروز سپیدرود با ۱۴ بازیکن برگزار شد و سایر نفرات تیم در این تمرین غایب بودند و چاره‌ای جز رویارویی با مشکلات نداریم.

سرمربی سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: بیماری کرونا یک بیماری خطرناک است و مردم با تمام وجود وحشت دارند تا به این بیماری مبتلا نشوند. در روزهای گذشته ما برای رسیدن به محل تمرین حداقل ۳۰ دقیقه زمان نیاز داشتیم اما الان در کمتر از ۱۰ دقیقه به محل تمرین می‌رسیم. می‌گویند بازی بدون تماشاگر برگزار شود اما در ورزشگاه محل برگزاری تماشاگران به بالای سقف مجاور می‌آیند و تعدادشان زیاد است آیا می‌توان آنها را کنترل کرد؟ سلامتی مردم برایشان اهمیت ندارد؟

وی تاکید کرد: هدف از برگزاری مسابقات لیگ یک چیست؟ مسئولان دنبال چه موضوعی هستند؟ این که هر چهار روز یک بار بازی برگزار کنند و بازیکنان در معرض مصدومیت باشند کار عاقلانه ای‌ است؟ به خدا جان آدم‌ها و سلامتی مردم خیلی بیشتر از فوتبال اهمیت دارد و مسوولان فوتبال نباید این موضوع را فراموش کنند.

بیشتر بخوانید:
لغو لیگ قهرمانان آسیا تا اطلاع ثانوی
جریمه فدراسیون فوتبال توسط AFC به خاطر استقلال پرسپولیس و دو تیم دیگر
استوکس کجاست و چرا به ایران برنمی‌گردد؟ 

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران نادر دست نشان رشت کرونا سپیدرود رشت لیگ آزادگان فوتبال