دست نشان: با تفکر تاکتیکی سرمربی خونه به خونه آشنا بودیم

نادر دست نشان، سرمربی مس کرمان پس از پیروزی تیمش مقابل خونه به خونه بابل در هفته هشتم لیگ دسته اول اظهار داشت با تفکرات تاکتیکی سرمربی جوان خونه به خونه آشنا بودیم و با تغییرات تاکتیکی توانستیم به گل برسیم ......

 نادر دست نشان، سرمربی مس کرمان پس از پیروزی تیمش مقابل خونه به خونه بابل در هفته هشتم لیگ دسته اول اظهار داشت با تفکرات تاکتیکی سرمربی جوان خونه به خونه آشنا بودیم و با تغییرات تاکتیکی توانستیم به گل برسیم.

نادر دست‌نشان پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل تیم خونه به خونه در لیگ دسته اول اظهار داشت:

بازی سنگینی بود، با تفکر تاکتیکی سرمربی جوان خونه به خونه آشنا بودیم، می‌دانستم کارمان سخت است، در نیمه اول آنها یک مقدار بازیکنان ما را مهار کردند  و ما در زدن ضربات نهایی کم دقت بودیم.

وی افزود:

در نیمه دوم با تغییرات تاکتیکی که دادیم توانستیم به گل برسیم، بازیکنان تعویضی ما خیلی خوب بازی کردند، مهدی تیک‌دری با گلی که زد، دوباره همان مهاجم خوب قدیمی شد، در مجموع بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند، در هر سه خط خوب بودیم، این برد را به هواداران مس کرمان که عاشقانه تیم را حمایت می‌کنند تقدیم می‌کنیم.

سرمربی مس کرمان در مورد روند پیروزی‌های متوالی مس کرمان اظهار داشت:

تیم بزرگ و تیم خوب تیمی است که بتواند ثبات داشته باشد، فکر می‌کنم همه تیم برای موفقیت تلاش می‌کنند، از دکتر و ماساژور تیم گرفته تا سایرین، این تیم بودن به ما کمک می‌کند که در ادامه راه هم موفق عمل کنیم.

تگ ها


فوتبال