دست‌نشان: داور بازی با پرسپولیس مرا نگران کرده است

نادر دست‌نشان گفت: پرسپولیس برای صدرنشینی به مصاف ما می‌آید....

نادر دست‌نشان گفت: پرسپولیس برای صدرنشینی به مصاف ما می‌آید.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: پرسپولیس به دنبال رفتن به صدر جدول است و این مسئله کار ما را فردا سخت می‌کند.

به گزارش مدال، نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولس گفت: با توجه به شرایط پرسپولیس از وقتی من آمدم سعی کردیم از نظر روحی روانی تیم را بالا بکشیم . مدیریت باشگاه هم تلاش خودش را کرده و نتیجه خوبی در آبادان گرفتیم و حالا بازیکنان با انگیزه بیشتری کار می‌کنند.درباره بازی فردا باید بگویم از نظر انگیزه نیازی به حرف من نیست چرا که پرسپولیس تیم بزرگی است و آنها به دنبال رفتن به صدر جدول هستند و این مسئله کار ما را سخت م ی‌کنند ولی ما انگیزه کافی داریم. راهی جز بردن نداریم چون به اندازه کافی از جدول عقب هستیم.

وی در خصوص اینکه به خبرنگاران توهین شده، افزود: من الان متوجه این مسئله شدم و اگر اتفاقی افتاده عذرخواهی می‌کنم چون خبرنگاران زحمتکش هستند ولی مدیریت باشگاه عوض شده و شاید به دلیل مشغله زیادی که دارند یادشان رفته اما من قول می‌دهم حتما عذرخواهی کنند.

سرمربی سپیدرود در مورد محرومان ومصدومانش در بازی فردا تصریح کرد: بازیکن مصدوم ما فقط محمدرضا مهدوی است که فعلا به صورت اختصاصی تمرین می‌کند. ما 9 بازی داریم که باید در لیگ بمانیم و با نگاه برد فردا به زمین می‌رویم. برای ما حضور تماشاگران و پیاده کرده تاکتیک‌ها مهم است هر چند پرسپولیس به دلیل حضور در آسیا انگیزه مضاعفی دارد.

دست‌نشان درباره عوض شدن کمک داور بازی تصریح کرد: به هر حال داور خط عوض شده اما آقای زرگر داور بازی داوری است که من را دو بار بدون اینکه توهین کند اخراج کرده و این مسئله باعث نگرانی‌ام شده. البته ما برای کارهای سخت ساخته شدیم.

وی در ادامه نشست خبری افزود: ما یک جای خالی در تیم داریم و باید با گرفتن بازیکن آزاد آن را پر کنیم.

سرمربی سپیدرود رشت در پاسخ به این سؤال که آیا پیام صادقیان که از سپیدرود رفته به این تیم برخواهد گشت، افزود:‌ از روزیکه من آمدم نه صادقیان را دیدم و نه با او حرف زدم و در جریان کار او نیستم اما او باید بیاید و با هم صحبت کنیم تا اگر شرایط ما با یکدیگر جور درآمد شاید دوباره به تیم برگردد.

وی در مورد اینکه شایعه شده یک بازیکن ساحل عاجی قرار است به سپیدرود بیاید، تصریح کرد: به من گفتند که او در فاینورد بازی کرده اما من کاری ندارم او کجا بازی کرده است. مهم این است که الان آمادگی لازم را ندارد و ما هم عذر او را خواستیم.