دست‌نشان: قرار نیست همین الان به لیگ برتر صعود کنیم

سرمربی ملوان بندر انزلی، هوادارانی را که به نتایج تیمش اعتراض دارند، به صبر دعوت کرد ......

سرمربی ملوان بندر انزلی، هوادارانی را که به نتایج تیمش اعتراض دارند، به صبر دعوت کرد.
نادر دست نشان درباره پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: آلومینیوم تیم منسجم و هماهنگی است و ساختار ثابتی در این چند ساله داشته است. فکر می کنم بصیری سرمربی جدید این تیم تحول خوبی در آلومینیوم ایجاد کرده و توانسته تیمش را به خوبی هماهنگ کند. ملوان در این مسابقه ۶،۵ موقعیت خوب گلزنی و حریف هم دو موقعیت داشت.
وی با بیان اینکه دروازه بان تیمش در این دیدار واکنشی نشان نداد، تصریح کرد: دروازه بان حریف اما موقعیت های خوبی را دفع کرد. خوشبختانه توانستیم در این مسابقه به پیروزی برسیم و برای ما مهم این بود که توانستیم پس از اینکه گل زدیم، گلی دریافت نکنیم و از گلی که زدیم محافظت کردیم. بچه ها یاد گرفتند که گل برتری را از دست ندهند.
سرمربی ملوان بندر انزلی در خصوص صحبت های حامد بصیری که گفته بود داور با ملوان به مراتب مهربان تر از آلومینیوم بود و صفایی با سوت های بی مورد و نادیده گرفتن خطاهای ملوان سبب عصبی شدن بازیکنان آلومینیوم شد، خاطرنشان کرد: اگر این داوری بد بود، پس داوری دیدار نساجی - ملوان چگونه بود؟ این تنها دیدار ما بود که داور مسابقه، قضاوت عادلانه ای نسبت به هر دو تیم داشت. در پایان نیمه اول بازی مقابل نفت مسجدسلیمان که ۲ بر صفر از حریف جلو بودیم، به ناظر داوری گفتم که داور مسابقه قضاوت معتدلی ندارد و تحت فشار تماشاگران قرار می گیرد.
دست نشان با بیان اینکه نیمکت آلومینیوم به پنالتی که به نفع ملوان اعلام شد، اعتراض زیادی داشتند، گفت: لابد فیلم بازی را دیدند و فهمیدند پنالتی درست بوده که حرفی از پنالتی نزدند! آلومینیوم تنها یک فرصت گلزنی از کرنر داشت که توپ به تیر دروازه ما برخورد کرد و یک ضربه دیگر حریف هم از بالای دروازه ما به بیرون رفت. سایر فرصت های حریف، سانترهایی بود که روی دروازه ما ارسال می شد و مدافعان یا دروازه بان ما به خوبی توپ را جمع می کردند. چند موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کردیم که سه بار دروازه بان حریف تا وسط زمین آمد و توپ را جمع کرد.
وی درخصوص اعتراض برخی هواداران ملوان که پیش از این مسابقه از عملکرد تیم محبوب خود ناراضی بودند و آن را در فضای مجازی با نتیجه فصل گذشته ملوان ملوان مقایسه کردند، اظهار داشت:کسانی که این موارد را بررسی می کنند، ملوان را دوست ندارند. مگر ما می گوییم تیم سال گذشته چقدر پول گرفت و ما چقدر گرفتیم؟ این افراد عاشق شهر و تیم خود نیستند. قرار نیست همین الان به لیگ برتر صعود کنیم و هر کسی این حرف ها را می زند، عجله دارد. حرف کسانی را که تحمل دارند، گوش می دهیم و نظرشان برای من مهم است. اگر بازیکن بومی بیاورم، می گویند باید بازیکن غیربومی بیاوری. گروه دیگر هم برعکس این صحبت را مطرح می کنند. آیا این افراد می دانند ما چند بازیکن را مقابل آلومینیوم به همراه نداشتیم؟
دست نشان افزود: فوتبال را در سایت بازی نمی کنند. ملوان تیم بزرگی است که هواداران هم این تیم را دوست دارند. هواداران ملوان پس از بازی مقابل آلومینیوم در ورزشگاه تختی ما را تشویق کردند. اینها باید حرف بزنند. این تماشاگران خیلی از ما حمایت کردند و پشتوانه ملوان هستند. اعضای تیم هم باشگاه ملوان و هواداران این تیم را دوست دارند و اتحادی که در باشگاه ملوان وجود دارد، زبانزد است.
سرمربی ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای این تیم بابت قرارداد امسال خود پولی دریافت کرده اند یا خیر، به تسنیم گفت: مبلغ قرارداد امسال بازیکنان تیم بسیار پایین تر از سال های گذشته است. دنیامالی (رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان) برای تیم تلاش عاشقانه ای می کند و تیم را جلو می برد. پول هم به موقع به تیم تزریق خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال