دست پر استقلال و مجیدی در این خط

آمادگی بالای سه هافبک میانی استقلال، فرهاد مجیدی را با چالشی شیرین برای مسابقه هفته نوزدهم مواجه کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با محرومیت و 4 اخطاره شدن زبیر نیک‌نفس، تصور می‌شد روزبه چشمی زوج مهدی مهدی‌پور در تبریز و مصاف هفته هجدهم با تراکتور باشد اما فرهاد مجیدی سوپرایز جدیدی در ترکیب تیمش رونمایی کرد و به عزیزبگ آمانوف خرید زمستانی تیمش اعتماد کرد تا از ابتدا کنار مهدی‌پور در ترکیب آبی‌ها حضور داشته باشد.

آمانوف در رقابت با خط هافبک تراکتور با حضور بازیکنانی چون کیانی و نریمان‌جهان، روز خوبی را تجربه کرد و توانست جای خالی زبیر نیک‌نفس را پر کند و پاسخ اعتماد فرهاد مجیدی را داد.

این بازیکن که توانایی بازی در چند پست مختلف را دارد و در بازی گذشته به عنوان هافبک چپ به ترکیب استقلال اضافه شده بود، در دقیقه 58 جای خود را به روزبه چشمی داد تا چشمی که در مسابقه با ذوب‌آهن در نقش دفاع آخر بازی کرده بود، این‌بار در نقش هافبک دفاعی که پست تخصصی‌اش است برای استقلال به میدان برود.

چشمی هم حضور حدوداً 30 دقیقه‌ای خود در زمین خوبی به موفق در بازیابی توپ به سود استقلال و برتری در نبردهای هوایی بود تا او هم نمره قابل‌قبولی در مصاف با تراکتور کسب کند.

حالا برای دیدار هفته نوزدهم با فجرسپاسی شیراز فرهاد مجیدی برای انتخاب زوج مهدی مهدی‌پور سه بازیکن آماده را در اختیار دارد و باید دید کدامیک را بر می‌گزیند.

انتخاب از میان زبیر نیک‌نفس که با پایان یک جلسه محرومیتش در اختیار کادرفنی است و روزبه چشمی و عزیزبگ آمانوف، آن‌چه مسلم است این‌که مطمئنا فرهاد مجیدی برای انتخاب بازیکن مدنظر چالش سختی را در بین این سه هافبک آماده و سرحال دارد.

تگ ها


فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال