دسوزا: امیدوارم سناریو پارسال برای برانکو تکرار نشود

دسوزا، مدافع برزیلی تیم فوتبال الاهلی عربستان اظهار امیدواری کرد سناریو سال گذشته اینبار برای برانکو ایوانکوویچ تکرار نشود....

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ بعد از بازگشت الاهلی از اردوی اتریش، مرحله پایانی اردوی آماده سازی تیمش را در شهر جده دنبال می کند تا این تیم برای بازی با الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.
برانکو که انتقال پر سر و صدایی از پرسپولیس به الاهلی داشت، امیدوار است بتواند به روند موفقیت هایش اینبار در عربستان ادامه بدهد.
البته تغییرات مکرر کادر فنی الاهلی در سال گذشته نگرانی هایی را بابت آینده برانکو ایجاد کرده است.
الاهلی سال گذشته سه سرمربی عوض کرد تا در نهایت سکان هدایت این تیم به برانکو رسید. این تیم عربستانی فصل را با پابلو گوئیدی آرژانتینی شروع کرد. این مربی به بهانه نتایج ضعیف از کارش برکنار شد و خورخه فوساتی اروگوئه ای به جای وی روی نیمکت الاهلی نشست. عمر مربیگری فوساتی هم به چند ماه نرسید و اواخل فصل، هدایت الاهلی به دست یوسف عنبر افتاد.
حالا ژوزف دسوزا مدافع برزیلی تیم الاهلی اظهار امیدواری کرده است که این فصل با حضور برانکو شاهد این اتفاقات نباشد. وی گفت: امیدوارم که سناریو سال گذشته تکرار نشود و برانکو ایوانکوویچ تا پایان فصل به کارش ادامه بدهد.

بیشتر بخوانید:

برانکو نام ۴ بازیکن مازاد الاهلی را اعلام کرد

 

 

تگ ها


دسوزا الاهلی عربستان برانکو ایوانکوویچ برانکو الاهلی فوتبال