دسیسه‌چینی ایجنت معروف میان بارسا و گواردیولا

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، بار دیگر به واسطه علاقه خود به باشگاه بارسلونا از موقعیت خوبی چشم پوشی کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا در حال حاضر هدایت سیتی را برعهده دارد اما همچنان یکی از بازیکنان مشهور سابق بارسلونا به حساب می‌آید. او همواره علاقه بی‌اندازه خود به این باشگاه را نشان داده است. این مربی رابطه خوبی نیز با خوان لاپورتا، رییس فعلی بارسا، دارد و دوست نزدیک او است. به همین دلیل است که گواردیولا هرگز کاری نمی‌کند که به بارسا آسیب بزند، حتی اگر این اقدام مانع از تقویت سیتی شود.

او پیش از این عملا ثابت کرد که حاضر نیست تحت هیچ شرایطی کار را برای بارسلونا دشوار کند. او فصل گذشته در جنجال معروف لیونل مسی و بارسلونا حاضر نشد این بازیکن آرژانتینی را به خدمت بگیرد. او امسال نیز پس از انتشار بیانیه بارسا و اعلام جدایی این بازیکن گفت:« جدایی مسی از بارسلونا با توجه به دلایل شرح داده شده بسیار واضح بود. من نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد. وقتی چنین بازیکن بزرگی را از دست می‌دهید، باید تصمیمات بزرگی بگیرید. مسی بخشی از برنامه‌های ما نیست.»

گواردیولا و لاپورتا رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند

و سرنوشت بار دیگر گواردیولا را در برابر بارسلونا قرار داد. ژرژ مندز، مدیربرنامه آنسو فاتی، می‌خواهد بارسلونا را مجبور کند که دستمزد این بازیکن را پیش از بازگشت او به تمرینات و پشت سر گذاشتن مصدومیت زانو، با تمدید قرارداد افزایش دهد.

به همین دلیل مندز، این بازیکن را به تیم‌های بزرگی در اروپا پیشنهاد کرده و سعی می‌کند بارسا را به این شکل بترساند تا آنها با تمدید قرارداد موافقت کنند و شرایط قرارداد آنسو فاتی هرچه سریع‌تر عملی شود. یکی از باشگاه‌هایی که مندز با آنها تماس گرفته منچسترسیتی بوده است. مشخصا فاتی می‌تواند خریدی عالی برای گواردیولا باشد چرا که از کیفیت بالایی برخودار است و با توجه به این که در لاماسیا رشد کرده، می‌تواند با برنامه‌های این مربی نیز سازگار شود. با این حال گواردیولا از تیکی بگیریستاین خواست که وارد بازی مندز نشود چون او هرگز نمی‌خواهد به بارسا آسیب بزند که در هرحال سعی می‌کند بر یکی از دشوارترین شرایط اقتصادی تاریخ خود غلبه کند.

آنسو فاتی این فصل پیراهن شماره ۱۰ بارسلونا را بر تن خواهد کرد

خوان لاپورتا از این اقدام گواردیولا به خوبی استقبال کرده و از رفتارهای ژرژ مندز بسیار ناراحت است. او امید دارد که آنسو فاتی برخلاف خواسته‌های مدیربرنامه‌های خود، گامی به سوی باشگاه برداشته و با کاهش دستمزدش موافقت کند.  

تگ ها


پپ گواردیولا خوان لاپورتا آنسو فاتی منچستر سیتی بارسلونا