دشان: از صحبت های کوشیلنی متعجب شدم

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه از انتقاداتی که لورن کوشیلنی پس از بازنشستگی از او به عمل آورده، ابراز تعجب کرد ......

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه از انتقاداتی که لورن کوشیلنی پس از بازنشستگی از او به عمل آورده، ابراز تعجب کرد.

به گزارش مدال، کوشیلنی روز یکشنبه از میادین ملی اعلام بازنشستگی کرد و علت این موضوع را نیمکت نشینی های مداوم ، تحت هدایت دشان خواند. مصدومیت باعث شد تا کوشیلنی جام جهانی را از دست بدهد و حال پس از انتقاداتی که از دشان مطرح کرده، باعث تعجب سرمربی آبی ها شده است.

 

او گفت:" من و تمامی کادر فنی شگفت زده شده بودیم. ما حالا راجع به بازیکنانی حرف می‌زنیم که فوتبال حرفه ای خود را نابود کرده اند. جام جهانی می‌توانست برای او پایانی درخشان باشد ولی او در کنار ما نبود. این یک دلیل بزرگ برای ناراحتی است زیرا کار او نیمه تمام باقی مانده است.

من پس از مصدومیت او را دعوت کردم، حتی راجع به جراحی با او بحث کردم و از او دعوت کردم در جام جهانی کنار تیم باشد. از او خواستم حتما با هواپیما ریاست جمهوری برای بازی فینال سفر کند. برای جشن تلودش با او تلفنی صحبت کردم. درست است که در 15 روز اخیر با هم حرفی نداشتیم. البته این صحبت ها ، لولو (کوشیلنی) را برای من، نه به عنوان بازیکن و نه دوست تغییری نمی‌دهد. او ارزش های بالایی دارد."

تگ ها


فوتبال