دشان: اگر کسی مشکل دمبله را می‌داند به او بگوید

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه از فرم ضعیف عثمان دمبله ستاره بارسلونا، انتقاد کرده است...

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه از فرم ضعیف عثمان دمبله ستاره بارسلونا، انتقاد کرده است

به گزارش مدال، دیدیه دشان به بیان دلیل غیبت از عثمان دمبله و ساموئل اومتیتی در لیست تیم ملی فرانسه برای مقدماتی یورو 2020 پرداخت. به نقل از موندو دپورتیوو، بهترین سرمربی دنیا در سال 2018 گفت:

"عدم دعوت از دمبله به اردوی فرانسه؟ او پتانسیل عظیمی دارد ولی هنوز نتوانسته همه کارهایی که انتظار می‌رود را انجام بدهد. من هر روز کنار او نیستم ولی اگر این اتفاق رخ بدهد، یک سری مسائل را به او خواهم گفت. خوشبختانه او بیشتر از فرانسه، برای بارسا بازی می‌کند اما در این مدت از مصدومیت‌های متعدد ضربه خورده و می‌توانیم انتظارات بیشتری از او داشته باشیم. مستقیما به دمبله خواهم گفت که از همه ابزار و استعدادش استفاده کند.

چرا دمبله به چنین وضعیتی دچار شده است؟ اگر کسی می‌داند و اطلاعی دارد که منشا این آسیب دیدگی‌ها کجا است، اجازه دهید با او حرف بزند. شاید مجموعه‌ای از مسائل وضعیت را به اینجا کشانده است. دمبله یکی از گزینه‌های کاملا جدی ما برای لیست 23 نفره است ولی در حال حاضر از فرم ایده آلش فاصله زیادی دارد.

غیبت اومتیتی؟ در حال حاضر اطمینان خاطر بیشتری از سوی لنگلت و کیمپمبه به من منتقل می‌شود. اومتیتی پس از سپری کردن یک دوره دشوار با مصدومیت، باید بار دیگر در بالاترین سطح ظاهر شود."

اخبار مرتبط:

چلسی برای جذب دمبله دست به کار شد

تگ ها


دیدیه دشان تیم ملی فرانسه فوتبال جهان یورو ۲۰۲۰