دشان: برای بازیکنانم کلاه از سر بر می‌دارم

دیدیه دشان با ابراز خشنودی از پیروزی تیمش مقابل بلژیک، ادعا کرد که تیمش می توانست این دیدار را با گل های بیشتری به سود خود تمام کند ......

دیدیه دشان با ابراز خشنودی از پیروزی تیمش مقابل بلژیک، ادعا کرد که تیمش می توانست این دیدار را با گل های بیشتری به سود خود تمام کند.

به گزارش مدال، فرانسه امشب در نیمه نهایی جام جهانی موفق شد با تک گل ساموئل اومتیتی، 1-0 بلژیک را شکست بدهد. دشان با تشکر از شاگردانش، تاکید کرد که می توانستند در این دیدار به گل های بیشتری برسند.

او به خبرنگاران گفت:" این اتفاقی استثنایی است. من برای بازیکنانم بسیار خوشحالم. آنها جوان هستند اما شخصیت و توان ذهنی بالایی دارند. بازی دشواری بود اما گل خوبی زدیم.

ما در کارهای دفاعی تلاش زیادی کردیم و فکر می کنم که می توانستیم در دقایق پایانی، یک گل دیگر هم بزنیم. برای بازیکنانم و اعضای کادر فنی، کلاه از سر برمی دارم.

به این تیم بسیار افتخار می کنم. 49 روز است که ما با هم هستیم. اتفاقات زیادی رخ داد. ما دو سال قبل هم در یورو فینال رسیدیم اما مقابل پرتغال شکست خوردیم که هنوز نتوانستیم آن را هضم کنیم."

دیدیه دشان نخستین سرمربی تاریخ فرانسه است که به دو فینال معتبر در یورو و جام جهانی رسیده است؛ او سابقا در رده باشگاهی نیز با موناکو به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده بود

 

تگ ها


اخبار روز جام جهانی 2018 فرانسه فوتبال