دشان: مصدومیت مارسیال جدی نیست

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، با اعلام اینکه مصدومیت آنتونی مارسیال مسئله جدی نیست، خیال منچستریونایتد را از سلامت مهاجم خود راحت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونی مارسیال در پیروزی ۲-۰ فرانسه برابر قزاقستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ لنگان لنگان مجبور به ترک زمین شد تا نگرانی ها در اولدترافورد درباره شدت مصدومیت مهاجم ارزشمند شیاطین سرخ اوج بیگرد.

دیدیه دشان اما پیش از بازی امشب فرانسه برابر بوسنی و هرزگووین درباره وضعیت مارسیال صحبت کرده و اطمینان داده که مصدومیت او جدی نیست. مارسیال ممکن است در آخرین دیدار فرانسه در دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ غایب باشد اما سرمربی فرانسه تاکید کرد که او مشکل جدی ندارد.

دشان گفت: "آنتونی مشکل کوچکی در زانویش دارد.هنوز هیچ تصمیمی در این باره که آیا او برابر بوسنی بازی می کند یا نه گرفته نشده است. او در تمرینات شرکت نکرد و ما روز چهارشنبه درباره وضعیتش تصمیم خواهیم گرفت. این احتمال که او دچار مصدومیتی جدی شده باشد، رد شده است.

ما چند آزمایش از او گرفتیم اما هنوز هم درد دارد و به اندازه ما هم فعالیت کرده و در سفر بوده که خب کمکی به موضوع نمی کند."

اگر مارسیال امروز در ترکیب فرانسه برابر بوسنی قرار نگیرد این سوال به وجود می آید که آیا در ادامه بازی های لیگ برتر می تواند در ترکیب منچستریونایتد به میدان برود؟

شیاطین سرخ روز یکشنبه در اولدترافورد میزبان برایتون خواهند بود و باری باقی ماندن در کورس قهرمانی با منچستر سیتی و با توجه به اینکه لستر و چلسی در تعقیب‌شان هستند، نمی توانند هیچ لغزشی داشته باشند.

اما با تکیه بر اظهارات دشان مبنی بر جدی نبودن مصدومیت، می توان امید داشت که مارسیال بتواند برابر برایتون به میدان برود. یونایتد چهار روز بعد از بازی با برایتون باید در یک چهارم نهایی لیگ اروپا با گرانادا بازی کند.

تگ ها


تیم ملی فرانسه دشان فوتبال جهان آنتونی مارسیال منچستر یونایتد فوتبال