دشان: هدف‌مان صدرنشینی است نه حذف‌کردن پرتغال

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، می‌گوید آنها باید برای کنترل کریستیانو رونالدو تلاش کنند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه یکی از مدعیان اصلی فتح یورو شروع خوبی در این رقابت‌ها داشت و مقابل آلمان به پیروزی رسید. با این حال آنها در مسابقه دوم خود به شکل غیرمنتظره‌ای مقابل مجارستان متوقف شدند. فرانسه فردا شب در دیداری حساس به مصاف پرتغال خواهد رفت و برای صدرنشینی به پیروزی در این مسابقه نیاز مبرم دارد.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، پیش از دیدار برابر پرتغال گفت: "هیچ انگیزه مضاعفی در ما برای حذف کردن پرتغال وجود ندارد. هدف ما این است که بهترین نتیجه ممکن را بگیریم تا در جدول رده بندی صدرنشین شویم که این موضوع می‌تواند در حریفان بعدی ما نیز تاثیر گذار باشد."

دشان در ادامه گفت: "حضور ما در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها تضمین شده است و  این به ما اطمینان خاطر خاصی می‌دهد اما باعث نمی شود که از جاه‌طلبی مان کاسته شود. من در حد فاصل مسابقه اول و دوم یک تغییر ایجاد کردم و ممکن است برای مسابقه سوم نیز تغییراتی ایجاد کنم. این در حالی است که حریفان ما نیز می توانستند چنین کاری انجام دهند."

ما می‌دانیم که تیم پرتغال اعتماد زیادی به گلهای کریستیانو رونالدو دارد. او در دو بازی اول عملکردی قاطعانه داشت و ما باید تلاش کنیم که تاثیرش را محدود کنیم."

دشان در مورد آنتوان گریزمان گفت: " من می دانم که او از توانایی بازی در هر موقعیتی در خط حمله را برخوردار است و ترجیح او این است که به عنوان مهاجم مرکزی کار کند. من باید به طور کلی به این مسئله نگاه کنم تا بدانم آیا تاثیر مثبتی در تعادل تیم خواهد داشت یا خیر."

تگ ها


تیم ملی فرانسه یورو ۲۰۲۰ دشان آنتون گریزمان تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو