دشان هیچ قولی به من نداد؛ زیدان از رئال نمی‌رود

بنزما معتقد است زیدان فصل بعد نیز مربی رئال خواهد بود و از فت و گوی مثبتش با سرمربی تیم لمی فرانسه صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما هفته قبل و پس از شش سال به تیم ملی فرانسه دعوت شد. او پس از وقایع مربوط به باج خواهی از متئو والبوئنا دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده بود و یورو ۲۰۱۶ و جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست داد ولی در نهایت کادر فنی فرانسه متقاعد شد تا پاداش سه فصل درخشش کریم را بدهد و او وارد فهرست خروس ها برای یورو ۲۰۲۰ شد.

کریم در این رابطه به اکیپ گفت:« روز بسیار خاصی برای من بود و مدت ها انتظارش را می کشیدم. همیشه امید داشتم به تیم ملی دعوت شوم و از صبح سه شنبه که شایعات بازگشتم داغ شد، پیام های فراوانی دریافت کردم. در لحظه اعلام اسامی در خانه ام در مادرید و پای تلویزیون بودم و خانواده ام نیز پای تلفن منتظر بودند تا تبریک بگویند. نمی گویم ۱۰۰ درصد مطمئن بودم که بر می گردم ولی پس از فصل خوبی که داشتم، انتظارم این بود که بالاخره دعوت شوم. همه چیز خیلی سریع رخ داد.»

گفت و گو با دشان:« بله، رودرو حرف زدیم. ۵ سال بودم او را ندیده بودم و در سه دقیقه همه چیز به حالت طبیعی خود برگشت. دشان برایم از همه چیز صحبت کرد و برنامه هایش را توضیح داد ولی قول نداد حتما مرا دعوت خواهد کرد. مدت ها انتظار چنین گفت و گویی را داشتم و بسیار بسیار خوشحالم که در نهایت سوتفاهمات برطرف شد و من حالا بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن خواهم کرد. همیشه بازی برای فرانسه برایم مایه غرور بوده و اعتراف می کنم کمی هم از شنیدن خبر دعوت شدنم، شوکه شدم.»

جدایی احتمالی زیدان از رئال:« زیدان شخصیتی رک و صریح دارد و با من و همه بازیکنان همینطور بوده است. او به من اعتماد به نفس فراوانی می دهد و همیشه مدیونش هستم. زیدان تا این لحظه مربی رئال است و به شخصه بعید می دانم استعفا کند. من او را مربی رئال در فصل بعد می بینم.»

بازگشت به لیون:« الان زمان بازگشت نیست. بازیکن رئال هستم و این تیم در سطحی متفاوت با هر تیم دیگری است. فعلا قصد بازگشت به لیون را ندارم.»

تگ ها


زیدان تیم ملی فرانسه دشان کریم بنزما رئال مادرید