دشتی: آقا فرهاد نظرم را تغییر داد / فقط به موفقیت فکر می کنم

علی دشتی بازیکن تیم استقلال که در آستانه جدایی از استقلال قرار داشت و با چند پیشنهاد هم مواجه بود، نهایتاً در استقلال ماند......

به گزارش مدال و به نقل از ایران ورزشی، با علی دشتی در رابطه با دلایل ماندنش در استقلال گپ و گفتی داشتیم.
   
در تلاش بودی که جدا شوی اما نهایتاً ماندی!
 من می‌توانستم جدا شوم اتفاقاً باشگاه خواهانم هم حاضر بود که خواسته باشگاه استقلال را در مورد مبلغ دریافت رضایتنامه‌ام بپردازد اما من نهایتاً قید باشگاه‌های خواهانم را زدم.
اما در مقطعی برای جدایی اصرار داشتی چطور برای ماندن مجاب شدی که بمانی؟!
 آقا فرهاد با من صحبت کرد و به من گفت که بازیت را دوست دارم و در استقلال بمان به همین دلیل قید تمام پیشنهاداتم را زدم و در استقلال هم ماندم.
یعنی به شکل کامل از فکر جدایی درآمدی؟
 بله من کامل از فکر جدایی خارج شدم. چند پیشنهاد خوب هم داشتم اما بعد از صحبت‌های سرمربی تیممان که خیلی نظرش برای من مهم است نظرم را کلاً تغییر دادم. فکرهای قبلی را کاملاً از سرم خارج کردم و حالا فقط به موفقیت بیشتر در تیمی که واقعاً به آن خیلی علاقه داشته و دارم فکر می‌کنم.
اما در استقلال موفق نبودی و نتوانستی انتظارات را برآورده سازی؟
 با بدشانسی‌های زیادی مواجه شدم مثلاً یکی از بزرگترین بدشانسی‌هایم مصدومیت بود که مرا مدتی از تمرین و بازی دور کرد و شرایط نشان دادن نمایش به شکل عالی و دلخواه را از من گرفت. جدا از این موضوع من فکرهایی داشتم که عملاً با بدشانسی‌هایی که آوردم برایم امکانپذیر نبود. هر بازیکنی دوست دارد که در هر مسابقه بازی کند و فیکس باشد اما از آنجا که مصدوم شدم و نتوانستم خوب تمرین کنم قطعاً شرایط بازی به شکل کامل برایم مهیا نمی‌شد به همین دلیل وقتی همه مسائل را در کنار هم قراردادم به این نتیجه رسیدم که می‌توانم بهترین شرایط را برای خودم در تیم محبوبم درست کنم پس ماندم و حالا هم تمام فکرهای قبلی را از سرم خارج کرده‌ام و فقط به تیمم و موفقیت در آن و خوشحال کردن سرمربی و هواداران استقلال فکر می‌کنم.
فکر نمی‌کنی تیمتان برای جنگیدن در سه جام برای کسب عنوان قهرمانی با کمبودهایی مواجه است؟
 نه من اصلاً قبول ندارم که استقلال با کمبود بازیکن مواجه است. تیم ما به اندازه کافی بازیکن خوب دارد و هیچ کمبودی در زمینه بازیکن ندارد اصلاً با همین بازیکنان بود که ما موفق شدیم به هر تیم سه چهار گل بزنیم بنابراین می‌توانیم باز هم موفق شویم و برای سه جام هم هیچ مشکلی نداریم .
در لیگ طلسم قهرمان نشدنتان شکسته می‌شود؟
 حتماً با سرمربی و کادر فنی خوب و بازیکنانی که داریم قدرت شکسته شدن طلسم قهرمان نشدن چند ساله را داریم. در این راه از هوادارانمان می‌خواهم که پشت آقا فرهاد باشند و از این مربی نهایت حمایت را داشته باشند. مربی محبوبی که همه عزم و تلاش خود را به کار گرفته تا به انتظار چند ساله هواداران استقلال خاتمه دهد.
مدت‌هاست که از تو گل‌های فوتسالی نظیر گل‌های زیبایی که در پارس جنوبی جم و تیم‌های دیگرت می‌زدی نمی‌بینیم؟
 مطمئن باشید آنقدر خوب تمرین و بازی می‌کنم که بتوانم دوباره به عالی‌ترین شکل ممکن در خدمت تیم و خواسته‌های تاکتیکی مربیان باشم و ان‌شاءالله اگر قسمت شد و خدا کمکم کرد گل‌های فوتسالی هم برای تیمم بزنم و تماشاگرانمان را خوشحال کنم.
قبل از حضورت در فوتبال، فوتسالیست بودی که گل‌هایی به سبک فوتسال از تو شاهد بودیم؟
 بله من قبل از حضورم در فوتبال، فوتسال بازی می‌کردم به همین دلیل هم در فوتبال و تیم‌هایی که حضور داشتم گل‌هایی به سبک فوتسال زدم.

 

بیشتر بخوانید:

سرپرست تیم استقلال: تمام برنامه‌های تمرینی ما به هم ریخت

 

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال بازیکن استقلال علی دشتی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال