دشمنی ادامه‌دار ابراهیموویچ با کریس رونالدو

زلاتان ابراهیموویچ در شبکه‌های اجتماعی از تیم رویایی خود پرده برداری کرد. تیمی متشکل از بزرگ ترین ستاره‌های فوتبال به انتخاب ایبرا....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ اسطوره سوئدی فوتبال کارنامه حرفه‌ای درخشانی داشته. اما یکی از عواملی که او را به یکی از بهترین ستاره‌های بزرگ برای انتخاب تیم‌های رویایی از بازیکنان نسل اخیر تبدیل می‌کند این واقعیت است که او سابقه بازی در اکثر لیگ‌های بزرگ دنیا از جمله لیگ برتر انگلیس، لالیگا، سری آ و لوشامپیونا را داشته و توانسته با بسیاری از بزرگترین فوتبالیستهای نسل حاضر از نزدیک بازی کند.

به همین علت است که وقتی ایبرا دست به انتخاب تیم رویایی خود می زند با گزیده‌ای از بهترین استعدادهای نسل اخیر مواجه خواهیم شد.

زلاتان خودش را به عنوان تک‌مهاجم نوک تیم رویایی انتخاب کرده و پشت سرش از ترکیب مسی و رونالدینیو استفاده کرده. به نظر می‌رسد ایبرا از دوران حضورش در بارسلونا خاطره خوبی دارد و می‌داند حضور در کنار ستاره‌های بزرگی مثل مسی و رونالدینیو برای یک مهاجم کلاسیک چقدر شیرین خواهد بود.

زلاتان برای خط میانی تیم رویایی‌اش از پاتریک ویرا، ژاوی و پاول ندود استفاده کرده. ایبرا با پاتریک ویرا هم در یوونتوس و هم در اینتر همبازی بوده و او را به خوبی می شناسد. ویرای فرانسوی بعد از آنکه در سال ۲۰۰۵ آرسنال را ترک کرد و راهی سری آ شد در این دو غول ایتالیایی بازی در کنار زلاتان را تجربه کرد.

ایبرا با ژاوی و ندود هم همبازی بوده. دوران حضور زلاتان در بارسلونا با زمان اوج درخشش ژاوی در خط میانی این تیم همزمان بوده. ایبرا در دوران حضورش در یووه هم با اسطوره بیانکونری و نایب رئیس فعلی این باشگاه پاول ندود همبازی بوده.

اما ترکیب خط دفاعی رویایی زلاتان از این قرار است: لیلیان تورام، تیاگو سیلوا، الساندرو نستا، مکسول. ایبرا برای محافظت از دروازه تیم رویایی خود هم از جیان‌لوئیجی بوفون استفاده کرده است.

ایبرا حتی به فکر ذخیره‌های تیم رویایی‌اش هم بوده و این ستاره‌ها را به عنوان ذخیره معرفی کرده: خولیو سزار، آندرس اینیستا، فابیو کاناوارو، گنارو گتوزو و کلارنس سیدورف.

ابراهیموویچ با انتشار کاغذی که اسامی تیم رویایی‌اش بر آن نقش بسته بود در اینستاگرام در کنار آن نوشت: " من هم در کمپین I Am Football تیم رویایی‌ام را معرفی می کنم. علاوه بر این پنجاه صفحه آمار و نکات جالب از دوران فوتبالی خودم را هم در اختیار این کمپین می گذارم. نکاتی مثل اینکه چند گل با پای راست زده ام یا چند دقیقه برای اینتر بازی کرده ام. امیدوارم بهانه خوبی برای صحبتهای فوتبالی کریسمس امسال در اختیارتان گذاشته باشم".

یکی از نکات جالب تیم رویایی زلاتان که بحث برانگیز شده این است که او حتی یک نفر از بازیکنان منچستریونایتد را در تیم خود راه نداده و این در حالی است که او دوران بسیار موفقی را در اولدترافورد سپری کرده و در لیگ برتر برای شیاطین سرخ ۱۷ گل به ثمر رسانده.

بیشتر بخوانید:

۳۰۰ سال دیگر در مورد رونالدو حرف می زنند

خاطره انگیز; اولین رویارویی رونالدوی برزیلی و زلاتان/ ویدیو

 

 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال