دشمنی های VAR با گواردیولا تمامی ندارد! (عکس)

یک بار دیگر تکنولوژی VAR نقش مهمی در ناکامی پپ گواردیولا در لیگ قهرمانان ایفا کرد....


به گزارش "ورزش سه"، شاید وقتی یوونتوس به دست لیون از لیگ قهرمانان حذف شد، پپ گواردیولا و هواداران سیتی تصور می کردند کار چندان دشواری برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان ندارند و می توانند بعد از سه فصل ناکامی با پپ، بالاخره حضور در این مرحله را تجربه کنند، اما شگفتی سازی های نماینده فرانسه ادامه یافت و لیون موفق شد ۱-۳ سیتی را مغلوب کند.

اما همانند شکست برابر تاتنهام در فصل گذشته، این بار نیز VAR نقش مهمی در ناکامی گواردیولا داشت. هر سه گل لیون امشب در شرایطی مشکوک به ثمر رسید و اتفاقا هر سه هم درست بود. در دقیقه ۲۴ بود که کورنت با بهره گیری از اشتباه ادرسون دروازه سیتی را باز کرد و گروه VAR صحنه را بازبینی کردند، اما در نهایت حکم به صحیح بودن گل دادند.

در دقیقه ۷۰ نیز به نظر می رسید قبل از تک به تک شدن موسی دمبله توپ به پاس آئوار برخورد کرده و آفساید شده، اما این بار نیز گل صحیح اعلام شد. حتی گل سوم لیون نیز در ابتدا آفساید به نظر می رسید، اما این گل نیز مشکلی نداشت و VAR هر چه تصمیم گرفت علیه گواردیولا و تیمش بود تا سکانس هایی مشابه سال قبل رقم بخورد.

فصل گذشته نیز در دیدار مقابل تاتنهام، رحیم استرلینگ در ثانیه های پایانی گل صعودبخش تیمش را به ثمر رساند و پپ گواردیولا شادی دیوانه واری از خود نشان داد، اما VAR آن گل را نیز مدرود اعلام کرد و در نهایت تاتنهام راهی دور بعدی شد. امشب نیز مشابه سکانس های غصه خوردن های پپ در لیسبون نیز تکرار شد تا ورود این تکنولوژی به فوتبال بلای جان او لقب گیرد.

تگ ها


منچستر سیتی