دشمن بزرگ قلعه‌نویی در لیگ بیستم

سرمه‌ای‌پوشان گل‌گهر این فرصت را داشتند تا در نیمه نخست تقابل با پرسپولیس از حریف خود پیش بیفتند اما با بدشانسی توپ آن‌ها راهی به دروازه پیدا نکرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیش از آن‌که جشنواره گل شاگردان یحیی گل‌محمدی در سیرجان به پا شود و آن‌ها حریف خود را با پنج‌گل گلباران کنند، یک فرصت ایده‌آل در اختیار تیم میزبان قرار گرفت اما گل‌گهری‌ها با بدشانسی نتوانستند دروازه پرسپولیس را باز کنند؛ فرصتی که روی یک ارسال ضربه کرنر نصیب شاگردان قلعه‌نویی شد.

احمدرضا زنده روح توپ را از سمت چپ دروازه پرسپولیس ارسال کرد و توپ مستقیما به سوی دروازه لک کمانه کرد اما پیش از ورود به دروازه به تیرک اصابت کرد تا یک گل زیبا در سیرجان به ثبت نرسد و شاگردان قلعه‌نویی نتوانند در همان ۱۵ دقیقه آغازین از حریف خود پیش بیفتند.

البته این بدشانسی مختص به دیدار با پرسپولیس نیست، چرا که سرمه‌ای‌پوشان گل‌گهر با ۸ ضربه به تیرک دروازه در طول نیم‌فصل نخست لیگ بیستم، رکورددار هستند و بدون‌شک اگر این بدشانسی گریبان آن‌ها را نمی‌گرفت، پایانی بهتر در نیم‌فصل برای‌شان رقم می‌خورد و این فرصت را داشتند تا در جمع ۴ تیم برتر جدول باشند.

بیشتر بخوانید:

مثلث برمودای گل‌گهر، عصای دست قلعه‌نویی

الهویی:در جریان پیشنهاد استقلال به قلعه‌نویی نیستم

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال