دشمن جدید کومان در رختکن بارسلونا کیست؟

به نظر می رسد جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا در یک دست نبودن شرایط رختکن این تیم تاثیرگذار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرچه جرارد پیکه به سال های پایانی دوران ورزشی خود نزدیک شده، اما هنوز هم مدافع باکیفیتی محسوب می شود و در ترکیب ثابت بارسلونا نیز جایی دارد. اما نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد از زمان ورود خوان لاپورتا به بارسلونا، قدرت جرارد پیکه در رختکن بیشتر شده و او نقش مهمی در رقم خوردن اتفاقات این باشگاه دارد. رابطه بسیار خوبی بین این بازیکن و رئیس باشگاه وجود دارد و ابتدا این جرارد پیکه بود که پیشنهاد کاهش دستمزد را پذیرفته و دیگر بازیکنان بارسلونا را نیز به انجام این کار ترغیب کرد.

روابط پیکه با لاپورتا از زمان پیروزی رئیس جدید باشگاه در انتخابات تقویت شده است. در رختکن و حتی در هنگام خروج لیونل مسی، بازتاب نفوذ جرارد پییکه بر لاپورتا دیده شده و حالا قدرت این مدافع اسپانیایی فراتر از یک بازیکن عادی شده است. به عنوان مثال پیکه مدیر برنامه مشترکی با بازیکنانی چون ریکی پویگ و ساموئل اومتیتی داشته و از آنها در برابر انتقادات دفاع می کند.

همچنین رابطه خیلی خوبی بین پیکه و رونالد کومان برقرار نیست. این بازیکن هرگز به صورت علنی از کومان دفاع نکرده و سرمربی هلندی نیز پیکه را در همان نیمه اول دیدار مقابل بنفیکا و به بهانه اخراج نشدن تعویض کرد. در حال حاضر کومان به رفتارهای پیکه پشت سر خود مشکوک شده و به این مدافع ۳۴ ساله اعتماد ندارد.  به هر حال و به خصوص در ماه های اخیر، قدرت جرارد پیکه بیشتر از همیشه شده و این بازیکن نقشی فراتر از یک مدافع باتجربه در رختکن بارسلونا ایفا می کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن جرارد پیکه لاپورتا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال