دعوای دو ستاره فوتبال سر قلیون کشیدن

به گزارش مدال آی اسپورت -هر چند رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فینال جام حذفی در پیش است اما اخبار حاشیه ای در فوتبال ایران هم می تواند توجه ها را جلب کند ......

به گزارش مدال  آی اسپورت - هر چند رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فینال جام حذفی در پیش است اما اخبار حاشیه ای در فوتبال ایران هم می تواند  توجه ها را جلب کند. این خبر مربوط به دو ستاره فوتبال ایران است که چندی پیش در یک سفره خانه خصوصی لوکس و بالا شهر دیده شدند. حضور این دو ستاره که از بازیکنان خوب و با کیفیت فوتبال ایران هستند، در این سفره خانه خصوصی، باعث می شود که توجه به آنها جلب شود.

در هر حال یکی از این دو ستاره قلیان سفارش می دهد و البته وقتی قلیانش آماده می شود و حسابی آن را چاق می کند، از دیگر ستاره می خواهد که او هم قلیان بکشد. اما ستاره دوم زیر بار نمی رود. اول ماجرا شوخی به نظر می آید اما پس از چند دقیقه شوخی ستاره ها با هم به یک جر وبحث جدی تبدیل می شود که از شوخی فراتر می رود. بازیکنی که اهل قلیان نبوده نمی خواهد به هیچ وجه زیر بار قلیان کشیدن برود. در هر حال پس از اینکه صاحب این سفره خانه خصوصی که از دوستان نزدیک این دو بازیکن است متوجه جر و بحث می شود، میانجی گری می کند تا این دو بازیکن را آرام کند.

او در نهایت موفق می شود اما هر دو بازیکن از صاحبان سفره خانه می خواهند تا موبایل حاضران در سفره خانه چک شود تا مبادا فیلمی از لحظات جر و بحث منتشر شود. صاحبان سفره خانه هم این کار را می کنند و متوجه می شوند که کسی از این صحنه ها فیلمبرداری نکرده است. البته هر دو بازیکن عقل شان رسید و به تقاضای عکس یادگاری گرفتن میهمانان سفره خانه خصوصی در محیط دودآلود پاسخ منفی دادند. در هر حال اینکه یکی از دو ستاره اهل قلیان کشیدن نبوده حسابی مایه امیدواری است!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال