دعوای ذوب آهن و صداوسیما بالاگرفت؛آذری: فردا دوربین‌هایشان را به ورزشگاه راه نمی‌دهم

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: به خاطر توهین برای دومین سال پیاپی، فردا دوربینهای صدا و سیما را به ورزشگاه راه نمیدهم حتی اگر به قیمت برکناریام تمام شود ......

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: به خاطر توهین برای دومین سال پیاپی، فردا دوربین‌های صدا و سیما را به ورزشگاه راه نمی‌دهم حتی اگر به قیمت برکناری‌ام تمام شود.

به گزارش مدال، سعید آذری، با اشاره به اقدام صدا و سیما بعد از مشخص شدن قرعه لیگ قهرمانان آسیا و درج نشدن نام ایران مقابل تیم ذوب آهن بر خلاف پرسپولیس و استقلال گفت: در اعتراض به این توهین صدا و سیما، فردا اجازه نمی دهم دوربین های این سازمان برای بازی با پارس جنوبی به ورزشگاه بیایند. این دومین سال پیاپی است که صدا و سیما با این کار به ما توهین می کند.

وی افزود: سال گذشته صدا و سیما اعلام کرد اشتباه سهوی یک نفر باعث شده است این اتفاق رقم بخورد. حالا امسال مشکل چه چیزی بوده است؟ الان نمی دانم آن یک نفر کجاست! اینطور که نمی شود. می خواهند با این برخورد چه چیزی را ثابت کنند و دنبال چه چیزی هستند؟ اگر اینطور است که ذوب آهن و سپاهان از اصفهان به عنوان نماینده ملت ایران در مسابقات شرکت نکنند و به لیگ قهرمانان هم نروند.

آذری در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کنید این اتفاق عمدی است؟ تاکید کرد: نمی دانم ولی باید جلوی توهین صدا و سیما را بگیریم. در اولین اقدام هم فردا دوربین هایشان را به ورزشگاه راه نمی دهم. صدا و سیما خودش را فردا «سبک» نکند و به ورزشگاه نیاید. تا شبکه خبر رسما عذرخواهی نکند، آنها را به ورزشگاه راه نمی دهم.

وی تصریح کرد: در این تصمیم خیلی هم جدی هستم حتی اگر به قیمت برکناری ام تمام شود. سال گذشته گفتند اشتباهمان سهوی بوده است. چرا هر اشتباه سهوی به ضرر ما است؟ اشتباهات سهوی صدا و سیما، اشتباهات سهوی داوران و غیره. ما که «پان اصفهانیسیم» نداریم که اینطور برخورد می کنند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن افزود: وقتی پرسپولیس به فینال رسید و نایب قهرمان آسیا شد، اولین کسی بودم که به برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم تبریک گفتم. آن موقع به اینکه ایرانی هستم افتخار کرم و سرم را بالا گرفتم ولی متاسفانه صدا و سیما با این اقداماتش تبعیض قائل می شود. منشا تمام اختلافات خودمان هستیم.

آذری با اشاره به نقش مردم اصفهان در دوران جنگ تحمیلی، خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی استان اصفهان نزدیک به ۱۵۰ هزار شهید داد تا از کیان مملکت دفاع کند. چطور آن موقع اصفهانِ ایران بودیم و حالا شدیم ذوب آهن اصفهان؟! این کارها قشنگ نیست.

وی گفت: نمایندگان اصفهان در مجلس هم انگار نه انگار که اتفاقی افتاده است. من از آنها می خواهم حق مردم اصفهان را از صدا و سیما بگیرند تا جلوی این توهین ها گرفته شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره دیدار فردای این تیم با پارس جنوبی اظهار کرد: تیم ذوب آهن اصفهان (با تاکید روی اصفهان) دارد با انگیزه تمرین می کند. امیدواریم در شب ولادت رسول اکرم به کارگران ذوب آهن و مردم شهید پرور اصفهان با برد یک هدیه بدهیم. البته زبیر نیک نفس و ارسلان مطهری مصدوم شده اند و امیدواریم به بازی بعدی مقابل فولاد برسند.

آذری در پایان درباره تغییر در کادر فنی ذوب آهن و اینکه چرا به امید نمازی فرصت بیشتری نداده است، گفت: دیگر راجع به این مسائل صحبت نمی کنم. گذشته ها تمام شده است.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال