دعوای زرگری هواداران فوتبال/ تیم حکومتی، تیم دولتی!

در فضای مجازی کل کل فوق العاده جذابی وجود دارد که به یک نکته در میان هواداران استقلال و پرسپولیس می‌رسد و آن اینست: ما تیم مردمی هستیم و شما تیم حکومتی!...

به گزارش مدال، کافی است نگاهی به فضای مجازی بیاندازید تا برای ساعت ها وقتتان ضمن تلف شدن، پر شود. آنجا در فضای مجازی کل کل فوق العاده جذابی وجود دارد که به یک نکته در میان هواداران استقلال و پرسپولیس می رسد و آن اینست: ما تیم مردمی هستیم و شما تیم حکومتی!
هر دو طرف هم این نکته را می گویند. این مبارزه که تا سر حد جان جلو می رود در هیچ رسانه رسمی بازتاب داده نشده و نمی شود اما واقعیت اینست که هر دو طرف بسیار سخت و سنگین به هم حمله می کنند و مدام و بدون لحظه ای دست کشیدن از این مبارزه هزینه کردهای یکدیگر را به رخ هم می کشند و در ادامه هر حکم انضباطی و اخلاقی را رها نمی کنند. 
استمرار و محکم بودن در این مسیر تا جایی می رود که حتی پای عبدو و خسروانی و باشگاه بولینگ و دوچرخه سواری و بعضا اساطیری مثل شیردال و سر گاو و سوراخ های دایره ای المپیک هم وسط می آید. 
جنگ بسیار سختی در زیر پوست شهر در جریان است و هر دو طرف هم مطمئن هستند که حرف هایشان درست است و البته که وقتی هر دو تیم یک صاحب داشته باشند قطعا این حرف ها پیش می آید و این موضوع ها را دارد. 
به واقع هر دو طرف آبی و قرمز هر روز شواهدی رو می کنند که طرف مقابل جعل کرده و جاعل است. کار حتی به شمارش آنها که از دو باشگاه پایشان به زندان هم رسیده می کشد، ول کن هم نیستند گاهی تیم زندان طرف مقابل را هم ارنج می کنند. 
نکته جالب اینجاست که به این جمع بعضا هواداران تراکتور و سپاهان هم اضافه می شوند و هر چهار طرف تیم های مقابل را حکومتی می دانند و جالبتر اینکه همه آنها حکومتی هستند و عملا قواعد خصوصی سازی برایشان صدق نمی کند. اگر چه زنوزی تراکتور را خریده باشد یا استقلال و پرسپولیس روی درآمد های مردمی سامانه های خودشان تیم ببندند یا سپاهان در ثبت رسمی ، مثلا خصوصی ترین تیم ایران باشد فرقی ندارد . در نهایت همه آنها حکومتی اند و دعوای زرگری می کنند!

بیشتر بخوانید:

دو شهر عراق تعیین کننده میزبان بازی با ایران

 

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال