دعوای پپ با داور چهارم به خاطر وقت تلف شده(عکس)

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی درباره خمشگینانه خود به داور چهارم دیدار این تیم مقابل وست برامویچ توضیح داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان تساوی دیروز منچسترسیتی مقابل وست برامویچ که با نتیجه ۱-۱ اتفاق افتاد پپ گواردیولا سرمربی سیتی که از عملکرد تیمش و نتیجه بازی عصبانی بود و این عصبانیت را در کنفرانس خبری بعد از بازی هم نشان داد در زمین با داور چهارم مسابقه درگیری لفظی پیدا کرد.

درحالیکه چیزی به پایان دیدار دو تیم با تساوی ۱-۱ باقی نمانده بود داور چهارم مسابقه به کنار زمین آمد و تابلوی الکترونیک را بالا گرفت تا مدت زمان تلف شده بازی را اعلام کند. پپ گواردیولا اما خود را سر راه آنتونی تیلور داور چهارم مسابقه قرار داد و با حالتی عصبانی با او درگیری لفظی پیدا کرد.

گواردیولا از اینکه داور چهارم تنها چهار دقیقه وقت تلف شده برای بازی اعلام کرده عصبانی بود. او در حال جر و بحث با تیلور دیده شد و حتی مشخص بود درحالیکه او سعی دارد تابلو را بالا بگیرد گواردیولا بدنش را در مقابل او قرار داده و سعی می‌کند مانع از بالا رفتن تابلو بشود.

گواردیولا در کنفرانس خبری بعد از بازی در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباه این ماجرا گفت: " من با آنتونی تیلور مشکلی نداشتم. حرف من فقط این بود که ۴ دقیقه کم است. گابریل فقط سه دقیقه روی زمین افتاده بود. ما شش تعویض داشتیم و هر بار که دروازه بان توپ را می گرفت و نگه می داشت ۳۰ ثانیه طول می کشید تا بازی دوباره شروع شود. من انتظار وقت تلف شده بیشتری داشتم".

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی منچسترسیتی 1 - وست برومویچ 1

پاس زیبای جهانبخش و سیو فوق العاده اشمایکل

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال