دعوتنامه برای ایران؛ فوتبال ساحلی در جام بین قاره‌ای

با ارسال دعوتنامه رسمی از سوی فدراسیون فوتبال امارات تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات جام بین قاره ای شرکت خواهد کرد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جام بین قاره ای یکی از مهمترین مسابقات فوتبال ساحلی است که با حضور ۸ تیم برتر جهان برگزار می شود که به همین بهانه از تیم ایران برای حضور در این بازی ها دعوت رسمی شده است. این بازی ها قرار به برگزاری از تاریخ ۹ تا ۱۶ آبان در شهر دوبی است. 

در جام جهانی اخیر فوتبال ساحلی ایران حضور نداشت؛ به واسطه ناکامی در آخرین دوره جام ملت ها کنفدراسیون فوتبال آسیا که به بهانه کرونا بازی های مقدماتی جام جهانی را برگزار نکرد از معرفی ایران به عنوان یکی از نمایندگان آسیا به فیفا خودداری ودر نتیجه ایران غایب بزرگ جام جهانی بود و غیبت در این بازی ها موجب شد فوتبال ساحلی ایران در رنکینگ فیفا تا رتبه چهاردهم سقوط کند. اما موفقیت در جام بین قاره ای بار دیگر می تواند موجب بازگشت فوتبال ساحلی ایران به یک جایگاه خوب در رنکینگ فیفا شود. 

به بهانه حضور در جام بین قاره ای تیم ملی فوتبال ساحلی ایران آخرین اردوی آماده سازی خود را با حضور ۱۵ بازیکن از ۲۹ مهر تا ۴ آبان برگزار می کند و سپس برای حضور در مسابقات راهی شهر دوبی خواهد شد.

تگ ها


فوتبال ساحلی فوتبال