دعوت از ۱۷ تیم خارجی برای جام تختی

فدراسیون جهانی از ۱۷ کشور برای حضور در جام بین المللی تختی دعوت کرده اما باید دید تیمی در وضعیت کنونی به ایران خواهد آمد؟...

این رقابت‌ها همیشه با حضور تیم های خارجی به انجام رسیده، اما این بار مشخص نیست که تیمی برای حضور در جام تختی وارد ایران خواهد شد؟ کرونا قطعا اصلی‌ترین مشکل برای برگزاری جام بین المللی است، اما در کنار آن نزدیکی جام تختی با مسابقات گزینشی جهانی (صوفیه) و همچنین تورنمنت بین المللی پیتلانسکی و زیلکوفسکی لهستان باعث می شود که تیم‌ها استقبال مناسبی از این تورنمنت نداشته باشند.

فدراسیون کشتی از ۱۷ کشور برای شرکت در این رقابت‌ها دعوت کرده، ضمن اینکه حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون نیز که تیم ملی کشتی فرنگی را در مسابقات گزینشی صوفیه همراهی کرد، در دیدار با روسای فدراسیون ها از آنها برای شرکت در جام تختی دعوت به عمل آورد.

با این وجود بعید به نظر می‌رسد که در وضعیت کنونی تیمی به ایران بیاید، ضمن اینکه این رقابت‌ها بیشتر برای کشتی داخلی خودمان اهمیت دارد چراکه اولین مرحله از انتخابی مسابقات جهانی نروژ محسوب می‌شود و کشتی گیرانی که شانس حضور در بازی‌های المپیک را از دست داده‌اند می‌توانند شانس خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی امتحان کنند.

همچنین فدراسیون کشتی هزینه بلیت تیم های خارجی را پرداخت نخواهد کرد اما اسکان و ترانسفر را برعهده گرفته است. 

تگ ها


کشتی