دعوت ایران از میزبان جام جهانی فوتسال به تورنمنت تایلند

تیم ملی فوتسال لیتوانی احتمالاً یکی از تیم های حاضر در تورنمنت بین المللی فوتسال تایلند خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تورنمنت فوتسال تایلند قرار است با همکاری و مشارکت کمیته های فوتسال ایران و تایلند برگزار شود. تایلندی ها پیش از این با مذاکره با مسئولان تیم ملی فوتسال اسپانیا، آنها را به این تورنمنت دعوت کردند و ظاهراً اسپانیا هم این دعوت را پذیرفته است.

انتخاب و مذاکره با تیم دیگر این تورنمنت برعهده ایران گذاشته شده بود. مسئولان کمیته فوتسال ایران طی روزهای گذشته، مذاکراتی شفاهی با کمیته فوتسال لیتوانی انجام داده و موافقت ابتدایی آنها را برای شرکت در تورنمنت چهارجانبه تایلند گرفته اند.

داوود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال ایران با تأیید این خبر به خبرنگار مهر گفت: لیتوانی خودش میزبان جام جهانی فوتسال است و به همین دلیل ما از آنها به صورت شفاهی برای حضور در تایلند دعوت کردیم. آنها هم به صورت شفاهی پذیرفته اند و ادامه مذاکره را به تایلند، میزبان این تورنمنت محول کرده اند که باید مکاتبات را انجام بدهد.

پرهیزکار در خصوص زمان برگزاری تورنمنت تایلند هم گفت: یکی دو تاریخ پیشنهاد شده اما هنوز قطعی نیست. ممکن است این بازی ها قبل از جام ملت های آسیا برگزار شود.

مسابقات جام جهانی فوتسال قرار است تابستان سال آینده به میزبانی لیتوانی برگزار شود. طبق برنامه این مسابقات باید تابستان امسال برگزار می شد اما به خاطر شیوع ویروس کرونا و با تصمیم فیفا این رقابت ها یک سال به تعویق افتاد.

بیشتر بخوانید:
آیا استخرها شرایط بازگشایی در دوران کرونا را دارند؟
جولان کرونا در مهد کشتی فرنگی ایران 

تگ ها


تورنمنت تیم ملی فوتسال ایران فوتسال منهای فوتبال