دعوت بازیکنان لیگ‌برتری به تیم منتخب دانشجویان

مدیرتیم های فوتبال وفوتسال منتخب دانشجویان ایران گفت: سرمربی و اعضای کادر فنی تیم های منتخب بین دانشگاهی ایران اوایل هفته آینده مشخص می شود....

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات جهانی دانشجویان طبق برنامه از قبل اعلام شده قرار است اواخر سال جاری در شهر آنتورب بلژیک برگزار شود و تیم‌های فوتبال و فوتسال مردان و ‌فوتسال بانوان ایران هم خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کنند.


رضا ابراهیمی، مدیرتیم های فوتبال وفوتسال منتخب دانشجویان در این باره توضیح داد و گفت: در هفته‌های اخیر برای انتخاب کادرفنی بررسی‌ها و ارزیابی‌های مختلفی صورت گرفته و تلاش می‌کنیم در هفته پیش رو سرمربی و دیگر اعضای کادرفنی تیم فوتبال را معرفی کنیم.


وی با بیان اینکه بخشی از تیم را بازیکنان دانشجو شاخص تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی تشکیل می دهند، گفت: محمد طیبی، بابک مرادی، محمدحسین مرادمند، ارسلان مطهری، امیرحسین کریمی، رحیم زهیوی و حجت صدقی  بازیکنانی هستند که با تصمیم کمیته فنی به اردوی تیم منتخب دانشجویان دعوت شده‌اند و متین قهرمانی، محمد جواد دودانگه، مهدی قربانی، محمد صادق رمضان‌پور، هادی باباییان و تقی جمالی لیوانی با حضور در تست‌ها و جلب نظر کادرفنی موقت به سرپرستی جواد تارپور به این جمع راه یافته‌اند. با معرفی کادرفنی و برپایی اردوهای آماده سازی در هفته های پیش رو تیم اصلی و نفرات اعزامی جهت حضور در مسابقات جهانی مشخص خواهد شد.


وی با اشاره به بروز برخی حواشی در هفته های گذشته گفت: هیچ گونه ارتباطی بین تیم منتخب بین دانشگاهی ایران با فدراسیون ملی ورزش دانشجویی تحت نظارت وزارت علوم وجود ندارد و این مسابقات زیر نظر فدراسیون جهانی ورزش بین دانشگاهی  (pcu )برگزار می‌شود و مقرر است بیست و یکمین دوره این مسابقات امسال در شهرآنتورب بلژیک و با شرکت بیش از ۱۰ هزار دانشجوی ورزشکار از ۱۵۰ کشور در رشته‌های مختلف برگزار شود.


ابراهیمی با تاکید براینکه در هیچ اطلاعیه و رسانه‌ای از عنوان تیم ملی دانشجویی نام برده نشده است، گفت: این تیم در ادوار گذشته نیز با عنوان تیم منتخب دانشجویان ایران شکل گرفته و به مسابقات اعزام شده است.


مدیرتیم‌های فوتبال و فوتسال منتخب دانشجویان ایران در پایان گفت: دکتر بهرام قدیمی و کادر اجرایی فدراسیون بین المللی ورزش بین دانشگاهی در ایران بر روند فعالیت های این تیم ها نظارت کامل دارند و تمامی ضوابط و قوانین جاری کشور در خصوص شکل گیری ، آماده سازی و اعزام این تیم ها رعایت خواهد شد.

تگ ها


دانشجویان