دعوت بازیکن سابق لیورپول از کی‌روش برای تماشای بازی مورالس

اوایل هفته گذشته کارلوس کی‌روش از سفر به اروپا و تماشای عملکرد بازیکنان کلمبیایی شاغل در اروپا خبر داده بود و حال جرارد، کی‌روش را برای تماشای عملکرد مورالس دعوت کرده است....

اوایل هفته گذشته کارلوس کی‌روش از سفر به اروپا و تماشای عملکرد بازیکنان کلمبیایی شاغل در اروپا خبر داده بود و حال جرارد، کی‌روش را برای تماشای عملکرد مورالس دعوت کرده است.

به گزارش مدال، استیون جرارد بازیکن سابق باشگاه لیورپول و سرمربی باشگاه رنجرز اعلام کرد آلفردو مورالس مهاجم کلمبیایی رنجرز به خاطر عملکرد خوبش در فصل جاری استحقاق دعوت شدن به تیم ملی را دارد. این بازیکن ۲۲ ساله در فصل جاری ۲۸ گل زده و ۱۱ پاس گل داده و یکی از بهترین مهاجمان لیگ اسکاتلند بوده است. اوایل هفته گذشته کارلوس کی‌روش از سفر به اروپا و تماشای عملکرد بازیکنان کلمبیایی شاغل در اروپا خبر داده بود و حال جرارد، کی‌روش را برای تماشای عملکرد مورالس دعوت کرده است. او در گفتگو با سان گفت: «کی‌روش چند روز پیش شماره مرا خواسته بود، اما هنوز خبری از او نشده است. از او استقبال می‌کنیم که برای تماشای بازی مورالس بیاید. به نظرم مورالس لیاقت حضور در تیم ملی کشورش را دارد.»