دعوت ریوالدو از گواردیولا برای بازگشت به بارسلونا

ریوالدو گواردیولا را یکی از بهترین مربیان جهان می‌داند...

ستاره برزیلی و سابق بارسلونا امیدوار است تا پپ به لالیگا بازگردد.
به گزارش مدال، روزگاری ریوالدو و گواردیولا در ترکیب بارسلونا کنار یگدیگر هنرنمایی می‌کردند و حالا ستاره سابق آبی اناری‌ها معتقد است از همان ابتدا معلوم بود گواردیولا سرمربی خواهد شد، اما این همه موفقیت ریوالدو را متحیر کرده و او علاقمند است گواردیولا در تابستان امسال دوباره به اسپانیا بازگردد.

ریوالدو گفت: "از زمان ورود پپ گواردیولا شرایط منچسترسیتی تغییر کرده و بهتر شده است و فتح دو عنوان متوالی در چنین لیگ برتر به این معنی است که در حال حاضر گواردیولا بخش مهمی از تاریخ باشگاه سیتی است. رقابت این فصل سیتی با لیورپول سخت بود و دو تیم فاصله کمی داشتند، بنابراین باید بازیکنان و کادر فنی شهر به خاطر این دستاورد تبریک گفت، زیرا هیچ چیز برای آنها آسان حاصل نمی‌شود.

زمانیکه با گواردیولا همبازی بودم او عادت داشت در رختکن صحبت کند و مشخص بود در آینده سرمربی می‌شود، اما من هرگز فکر نمی‌کردم که او بتواند به چنین موفقیت‌هایی دست پیدا کند و در هر باشگاهی که در آن کار کرده این دستاوردها را حاصل کند.

گواردیولا همیشه برای مربی شدن جاه طلب بود و حالا من به خاطر دستاوردهای وی خوشحالم، زیرا گواردیولا بدون شک یکی از بهترین سرمربیان دنیاست.

پپ یک روش ویژه برای ارتباط با بازیکنانش دارد و به نظر می‌رسد همه بازیکنان احساس خوبی از کار کردن با او داشته باشند. من اعتقاد دارم گواردیولا فرصت و پروژه های جدیدی را در تابستان امتحان خواهد کرد و با وجود رضایت ظاهری در سیتی، شاید یک پیشنهاد خوب از یک باشگاه اسپانیایی وی را به بازگشت متقاعد کند. گواردیولا دوست ندارد که از دوستان و خانواده‌اش دور باشد، بنابراین بازگشت احتمالی به بارسلونا به سود او خواهد بود."

تگ ها


ریوالدو ستاره برزیلی پپ گواردیولا بارسلونا لالیگا فوتبال