دعوت ویدال از خامس برای پیوستن به بارسلونا

ویدال دوست دارد دوباره با خامس هم‌تیمی شود...

ویدال دوست دارد دوباره با خامس هم‌تیمی شود

آینده خامس رودریگز همچنان نامشخص است.

به گزارش مدال، دوران دو ساله ی حضور ستاره کلمبیایی در بایرن مونیخ که با کسب دو مقام قهرمانی بوندسلیگا و یک قهرمانی جام حذفی بود، به اتمام رسید و او باید به رئال مادرید برگردد.

خامس به دلیل نیمکت نشینی‌های زیاد در رئال و اختلاف نظر با زیدان، دو سال پیش با قراردادی دو ساله و قرضی راهی بایرن مونیخ شد. بایرن می‌توانست تا 15ژوئن امسال، بند خرید دائمی 42 میلیون یورویی او را فعال کند اما نه خامس و نه باشگاه مونیخی، تمایلی برای ادامه همکاری با یکدیگر نداشتند و سرانجام اعلام شد که ستاره کلمبیایی از بایرن جدا خواهد شد.

از ناپولی، یوونتوس، یونایتد، لیورپول، پی اس جی و آرسنال به عنوان تیم های خواهان خامس نام برده می‌شود اما آرتورو ویدال، ستاره بارسلونا و هم تیمی سابق خامس از او خواست که به بارسا بپیوندد. این دو فصل 18-2017 در بایرن هم تیمی بودند و خامس در بازی با شالکه یک پاس گل نیز به ستاره شیلیایی داد.

ویدال در مورد خامس به آاس گفت: "خامس یک بازیکن خارق العاده است و بسیار دوست دارم یک بار دیگر با او هم تیمی شوم. اگر به بارسا بیاید، خیلی خوب خواهد شد اما در نهایت تصمیم با خود اوست و باید ببینیم فصل بعد کجا بازی خواهد کرد."

اخبار مرتبط:

مذاکرات میان بارسلونا و بوفون تکذیب شد