دعوت ویدال از خامس برای پیوستن به بارسلونا

ویدال دوست دارد دوباره با خامس هم‌تیمی شود...

آینده خامس رودریگز همچنان نامشخص است.

به گزارش مدال، دوران دو ساله ی حضور ستاره کلمبیایی در بایرن مونیخ که با کسب دو مقام قهرمانی بوندسلیگا و یک قهرمانی جام حذفی بود، به اتمام رسید و او باید به رئال مادرید برگردد.

خامس به دلیل نیمکت نشینی‌های زیاد در رئال و اختلاف نظر با زیدان، دو سال پیش با قراردادی دو ساله و قرضی راهی بایرن مونیخ شد. بایرن می‌توانست تا 15ژوئن امسال، بند خرید دائمی 42 میلیون یورویی او را فعال کند اما نه خامس و نه باشگاه مونیخی، تمایلی برای ادامه همکاری با یکدیگر نداشتند و سرانجام اعلام شد که ستاره کلمبیایی از بایرن جدا خواهد شد.

از ناپولی، یوونتوس، یونایتد، لیورپول، پی اس جی و آرسنال به عنوان تیم های خواهان خامس نام برده می‌شود اما آرتورو ویدال، ستاره بارسلونا و هم تیمی سابق خامس از او خواست که به بارسا بپیوندد. این دو فصل 18-2017 در بایرن هم تیمی بودند و خامس در بازی با شالکه یک پاس گل نیز به ستاره شیلیایی داد.

ویدال در مورد خامس به آاس گفت: "خامس یک بازیکن خارق العاده است و بسیار دوست دارم یک بار دیگر با او هم تیمی شوم. اگر به بارسا بیاید، خیلی خوب خواهد شد اما در نهایت تصمیم با خود اوست و باید ببینیم فصل بعد کجا بازی خواهد کرد."

اخبار مرتبط:

مذاکرات میان بارسلونا و بوفون تکذیب شد

تگ ها


خامس رودریگز آرتورو ویدال رئال مادرید لالیگا Bundesliga فوتبال