دغدغه منصوریان برای دفاع لرزان استقلال

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - بررسی درخشش مهدی رحمتی در دیدار مقابل التعاون عربستان با وجود آنکه هفتمین دیداری بود که در آن دروازه اش به صورت پی در پی گشوده شد نشان می دهد که از منظر فنی رحمتی هنوز در اوج است اما واقعیت این است که این درخشش همانقدر به چشم می آید که دفاع سست استقلال دیده می شود ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - بررسی درخشش مهدی رحمتی در دیدار مقابل التعاون عربستان با وجود آنکه هفتمین دیداری بود که در آن دروازه اش به صورت پی در پی گشوده شد نشان می دهد که از منظر فنی رحمتی هنوز در اوج است اما واقعیت این است که این درخشش همانقدر به چشم می آید که دفاع سست استقلال دیده می شود.

مقابل التعاون، استقلال تهران فوق العاده لرزان در دفاع به میدان رفت و تقریبا هر لحظه ای از بازی می توانست دروازه اش را گشوده ببیند. وقتی این موضوع را در کنار این نکته می گذاریم که التعاون عربستان تیم قدرتمندی نبود متوجه سقوط خط دفاع استقلال می شویم.

در این دیدار رحمتی چند بار ناجی دروازه استقلال شد و شاید هر بار از خود می پرسید که بازیکنان استقلال، مدافعانی که باید قلعه دفاعی تشکیل بدهند کجا بودند؟ آیا پادوانی و رابسون دیگر نمی توانند دیوار دفاعی محکمی را تشکیل دهند؟ آیا ابراهیمی و نورافکن از اوج خود فاصله گرفته اند؟

منصوریان اگر جواب این پرسش ها را پیدا نکند مقابل العین امارات به مشکل برخورد می کند چون العین با میانگین دو امتیاز در هر بازی لیگ قهرمانان آسیا مهاجمانی که فرصت ها را به راحتی از دست بدهند ندارد. در واقع العین با عمرعبدالرحمان حتی ممکن است بیش از این دیوار دفاعی استقلال را باز کند و تجربه هم نشان داده که رحمتی همیشه اینگونه روی اوج نیست.  

تگ ها


اخبار روز فوتبال