دغدغه‌های دلاری استقلال و دلخوری بازیکنان

بازیکنان استقلال تاکنون هیچ دریافتی‌ای برای فصل جدید نداشتند و اکثر آنها از سال‌ گذشته نیز طلبکار هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه استقلال طی روزهای گذشته دغدغه‌های زیادی از بابت پرداخت مطالبات دلاری وینفرد شفر، باشگاه پاختاکور و سرور جپاروف دارد. پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بسته شده و برای باز کردن این پنجره باید هرچه سریع‌تر مطالبات سرمربی آلمانی سابق آبی ها به حساب او واریز شود.


استقلال حتی اگر ۶۰۰ هزار دلار شفر را نیز به طور کامل پرداخت کند، ممکن است بدهی به پاختاکور و جپاروف که جمعا ۲۰۰ هزار دلار می‌شود دردسرساز شود و به همین خاطر باید با آنها نیز تسویه حساب شود.


در چنین شرایطی که تمام تمرکز مدیران باشگاه استقلال به پرداخت بدهی‌های دلاری معطوف شده، مسئولان باشگاه از پرداخت مطالبات بازیکنان کنونی تیم خود جا مانده‌اند. مدیران استقلال هنوز نتوانسته‌اند قراردادهای فصل گذشته بازیکنان را تسویه کنند و پولی هم برای فصل پیش‌رو به بازیکنان جدید بپردازند.


به همین دلیل، بازیکنان ناراحتی خودشان را به کادر فنی انتقال داده‌اند. محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال، موضوع را با مدیران باشگاه در میان گذاشته، اما چون باشگاه با مشکلات مالی روبه‌رو بوده، هنوز پرداختی به بازیکنان انجام نشده است.

بیشتر بخوانید:

نگاهی به مدیران شگفت‌انگیز پرسپولیس و استقلال!

مظاهری: به هوچی‌‌گری معلوم‌الحال‌ها توجه نکنید!

 

 

تگ ها


استقلال تهران تمرینات استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال