دغدغه والورده؛ مادرید زخمی

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا هم قبل از دیدار حساس ال کلاسیکو در نیوکمپ در کنفرانس خبری تیمش شرکت کرد ......

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا هم قبل از دیدار حساس ال کلاسیکو در نیوکمپ در کنفرانس خبری تیمش شرکت کرد. به گزارش خبرنگار مدال، والورده مهمترین چالش تیمش را زخمی بودن رئال مادرید در دیدار فردا برشمرد. « از چند منظر می توان به این بازی نگاه کرد. از لحاظ تاکتیکی، هیجانی و .... پس از دو بازی خوب و دو پیروزی روحیه بخش به ال کلاسیکو رسیده ایم. فردا باید تنها روی ارائه بازی همیشگی خودمان تمرکز کنیم. رئال تیمی زخمی است و در چنین شرایطی از همیشه خطرناک تر خواهد بود. کافی است به سال های اخیر نگاه کنید که رئال در چنین موقعیت هایی چه واکنشی از خود نشان داده است. آنها تیم بسیار بزرگی هستند و ابزارهای خودشان برای ضربه زدن به ما را دارند. در آغاز فصل، رئال بازی های بسیار خوبی را به نمایش می گذاشت.»

ترکیب اصلی

«از حالا می دانم تیمم را با چه ترکیبی به مصاف رئال بفرستم ولی اینجا به شما نخواهم گفت. رافینیا؟ درست است که او در بازی با اینتر فوق العاده بود اما ال کلاسیکو دیداری متفاوت است با این حال نمی خواهم الان اطلاعاتی به تیم رقیب بدهم.»

بدون مسی، بدون رونالدو

«رئال رونالدو را دیگر در اختیار ندارد و از ابتدای فصل بدون او بازی کرده اما مسی تنها یک هفته است که مصدوم شده و تا چند هفته او را در اختیار نخواهیم داشت. پیش از حضور مسی و رونالدو نیز ال کلاسیکو همیشه دیدار مهم و پرتنشی بود. از پرتاب چاقو، فندک و کله خوک گرفته تا چیزهای دیگر که نشان می دهد، ال کلاسیکو بدون مسی و رونالدو نیز هیجان خاص خود را خواهد داشت. تنها غایب رئال کارواخال است و روی این موضوع کار کرده ایم.»

 غیبت اومتیتی

« فردا هواداران نقش مهمی در بازی فردا خواهند داشت. داشتن یکصدهزار هوادار که شما را رو به جلو هل می دهند، فوق العاده است. می دانیم که برای بازی فردا، شور و حال و هیجان بالایی دارند. برابر سویا به خاطر شرایط بازی کمی در دفاع بی نظم بودیم ولی مقابل اینتر شرایط به مراتب بهتری در دفاع داشتیم. برای فردا انتظار انسجام دفاعی خوبی از تیمم دارم.»

 

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال